yardım edin bana kafam çok karıştı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice _07 tarafından oluşturulan yardım edin bana kafam çok karıştı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,064 kez görüntülenmiş, 105 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı yardım edin bana kafam çok karıştı
Konbuyu başlatan Hatice _07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
hayır benim bu ilk gebeliğim olacak Allah izin verirse inşallah canım o yuzden hiç bir şeyi bilmiyorum çok zormuş beklemek
Benimde leke şeklinde oluyor 3 keredir emziriyorum doktor senin emzirmeden dolayı öyle dedi dedim acaba şenindeki öyle benimde regl yoktu leke şeklinde oda 2 gün falan şüphelenip doktora gittim ama hamilelik için değil kist için doktor emziriyor ondan az oluyon dedi zaten oğlum şuan 21 aylık toplasan 6 kere oldum

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
Benimde leke şeklinde oluyor 3 keredir emziriyorum doktor senin emzirmeden dolayı öyle dedi dedim acaba şenindeki öyle benimde regl yoktu leke şeklinde oda 2 gün falan şüphelenip doktora gittim ama hamilelik için değil kist için doktor emziriyor ondan az oluyon dedi zaten oğlum şuan 21 aylık toplasan 6 kere oldum
ben napıcam bilmiyorum canım kafam gercekten çok karıştı artık

M

Mucizenin adı sensin

Guest
arkadaşlar ben napmam lazım sızın ne zaman göründü bebeğinizin kwsesı kaçıncı haftada ben ayın14 de gıttım ama gebelik şimdilik görünmüyor dedi doktor bu hafta üçünçü haftam oldu sizce gelecek adet haftam onumu beklesem napsam
Merhaba ilk haftalarda bebek kesesi görünmüyor 5.haftada kese gözüküyor. Daha sonra içinde bebek olduğu görünüyor. 8 hafta da ise kalp atışlarını görüp duyarsın. Endişe etme... Kafana da fazla takma strese girmesin bebişin. Sağlıkla al kucağına

Tüm sayfalar yüklendi.