Yardımm edin nolurr sütüm gelmiyo doymuyo oğlum 😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cemre tarafından oluşturulan Yardımm edin nolurr sütüm gelmiyo doymuyo oğlum 😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,068 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardımm edin nolurr sütüm gelmiyo doymuyo oğlum 😔😔
Konbuyu başlatan Cemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim de sütüm azdı. Kuru dut kaynatıp içtim sabah aksam birer kupa bardakla. Çok süt arttırıyor ben bir gogsumden emzirirken diğerinden akıyor artık. Denemeni tavsiye ederim.
Yarın onuda deneyim teşekkür ederim içine başka bişey koydun mu peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sma dan Aptamil comformil e geçtik hemde emiyor sütüm az diye mama takviyesi yaptık
Mamayı hiç bişekilde kabul etmedi miğdesi bulanır gibi oluyo ağzını buruşturuyo nasıl kabul ettirebilirim

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hayırlı günler annlerim hasta olmuştuk ailecek 2 3 gün emmedi oğlum ondan sonra sütüm çok azaldı göğsüm bomboş göğsümü sıkarak sütü zor getiriyorum süt az olduğu için oğlum da emmiyo uyumuyo mama vermeyi düşünüyorum ama hangi mamayı vercem bilmiyorum bimin mamasını denedik tadı berbat hiç almadı emmedi tadı güzel olan mama var mı siz hangisini önerirsiniz
Sma mama kesinlikle kaç aylık oğlun

Betül Göker

Kayıtlı Üye
rank
Yarın onuda deneyim teşekkür ederim içine başka bişey koydun mu peki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mamayı hiç bişekilde kabul etmedi miğdesi bulanır gibi oluyo ağzını buruşturuyo nasıl kabul ettirebilirim
Hyr cnm sadece kuru dutu kaynat ve biraz soğuduğu zmn iç. İnşaallah ise yarar

Hayat cantürk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hayırlı günler annlerim hasta olmuştuk ailecek 2 3 gün emmedi oğlum ondan sonra sütüm çok azaldı göğsüm bomboş göğsümü sıkarak sütü zor getiriyorum süt az olduğu için oğlum da emmiyo uyumuyo mama vermeyi düşünüyorum ama hangi mamayı vercem bilmiyorum bimin mamasını denedik tadı berbat hiç almadı emmedi tadı güzel olan mama var mı siz hangisini önerirsiniz

Slhhdr

Kayıtlı Üye
rank
Valla bende de benzeri oldu ben başta sma verdim gaz yapıyordu sonra Bebelac Gold verdim baya memnun kaldım ama şuan süt veriyorum helva ve su ile sütüm arttı mamaya gerek duymuyoruz süt yetiyir çok şükür

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Sutunun artmasi icin solgar hap kullanabilirsin, kullanip memnun kalan cok tanidigim var.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar