Sorum var Yarın hastaneye yatış yapılacak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde leylam19 tarafından oluşturulan Yarın hastaneye yatış yapılacak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,213 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın hastaneye yatış yapılacak
Konbuyu başlatan leylam19
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemile N♡N♡C

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Baci sag salamat qucağına alarsan bebeyini vaxdim olmur yazmaqa balaca qaz problemi olur de ne qalibki alacaqsan qucagina inşallah sebr ele narahta olma yaxsi fikirles indi hardsan veziyetin necedi

Baci sag salamat qucağına alarsan bebeyini vaxdim olmur yazmaqa balaca qaz problemi olur de ne qalibki alacaqsan qucagina inşallah sebr ele narahta olma yaxsi fikirles indi hardsan veziyetin necedi
Salam canım yaxşıyam sağol sən nətərsən balaca kişi necədi. Evdəyəm sabah gedəcəm banisaya görək nolur 39 həftə 1 günlük olduq sancı zadda yoxdu

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Çox sağol canım Mən yad ölkədəyəm 3 ilidi görmürdüm ilk uşağda anam karona oldu gələ bilmədi 18 yaşım variydi hər şeyiylə özüm məşgul oldum həm evimlə həm uşağımla indi dedilər ikimizdə gələciyik yoldaşım işdə olur uşağıma baxmağa adam lazımdı keysəriyə olsan çox iş tutmağ olmaz bir müddət köməklik eliyəcəklər
Düzdü can deyirlər kəsr çətin olur ağır qaldırmaq olmaz bir müddət Allah can sağlığı versin ora kimi gəlib qalırlar mən kəsr adı çəkən kimi qaynanam deyirdi kimdi sənə baxan ama indi 5 il sonra eltim hamilə qaldı yataq rejimindədi yeməyinə kimi bişirilir gözüm yoxdu Allaha duam güc qüvvə versin özümə uşaqlarıma salamat baxım

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Düzdü can deyirlər kəsr çətin olur ağır qaldırmaq olmaz bir müddət Allah can sağlığı versin ora kimi gəlib qalırlar mən kəsr adı çəkən kimi qaynanam deyirdi kimdi sənə baxan ama indi 5 il sonra eltim hamilə qaldı yataq rejimindədi yeməyinə kimi bişirilir gözüm yoxdu Allaha duam güc qüvvə versin özümə uşaqlarıma salamat baxım
Amin Allah özünə can sağlığı versin heçkimə möhtac olmuyasan özün öz balalarına baxasan canım

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Salam canım yaxşıyam sağol sən nətərsən balaca kişi necədi. Evdəyəm sabah gedəcəm banisaya görək nolur 39 həftə 1 günlük olduq sancı zadda yoxdu
Sanci bir anda gelir mende ele olurdu gecelikle geldi sanci gece 4 işlrmiş tutub 11 zada qutaldim sende de ne qalibki ay mamasi az qalib qucagina alacaqsan inanski ondan sora ay baci qaz problemi kecir insan balaca kisi kaka yapandan yapana haray düşür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

He eltin hamile qaldimi ay baci sen özünün qaydina qal nece hefdelikdir bebeiş bax deyirem ha qiza bağma oğlan usaqi hayasiz olur geceleri cox ağlayir

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar bu gün son doktor kontrolüm vardı bebeyim hala ters kilosu 3 kilo 304 qram olmuş yarın hastaneye yatışım yapılacak ordaki doktorlarda başka bişey söylemezzse sezeryan olucam inşallah 3. 4 gün sonra olur çünki önce tahliller falan oluyor hem seviniyorum hem endişeliyim epiduralmi yoksa tamamen uyusammı iyi narkozdan korkuyorum ama epuduraldede hissederim heyacanlanırım diye korkuyorum karma karışık duygular içindeyim😄 sezeryan olanlar nasıl ne oluyor biraz benimle paylaşırsanız çok sevinirim🥰
Rabb'im şifa versin inşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın inşallah 🤲 ben epidural anestezi ile yapmıştım çok güzel bir duygu bence o ilk teması yaşıyorsun anı görüyorsun ben epidural öneririm 🤗 o duyguyu tatmalisin 🥰

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Öyle qaliba diyeridi öyleydi 41 haftama geçmişti suni sancıyla doğurdum😂

Salam 39 həftə

Yaxşıyam can sancım ağrım yoxdu olsada nomral doğuş olmuyacaq deyəsən çünki uşağ tərs durur. 39 həftə tamam oldu. bu doğuş balnisasına yazmışdılar getdim olarda yoxladı dedi 2 gün sonra gəl yaqinki onda nəsə eliyəcəklər hələ evdə gözdüyürəm

Öyle qaliba diyeridi öyleydi 41 haftama geçmişti suni sancıyla doğurdum😂

Salam 39 həftə

Yaxşıyam can sancım ağrım yoxdu olsada nomral doğuş olmuyacaq deyəsən çünki uşağ tərs durur. 39 həftə tamam oldu. bu doğuş balnisasına yazmışdılar getdim olarda yoxladı dedi 2 gün sonra gəl yaqinki onda nəsə eliyəcəklər hələ evdə gözdüyürəm
Səndə kesirka olacaq yəqin ki uşaq dönə bilmir bu həftədə

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Amin Allah özünə can sağlığı versin heçkimə möhtac olmuyasan özün öz balalarına baxasan canım
Amin canım çox sağol🙏♥️

Sanci bir anda gelir mende ele olurdu gecelikle geldi sanci gece 4 işlrmiş tutub 11 zada qutaldim sende de ne qalibki ay mamasi az qalib qucagina alacaqsan inanski ondan sora ay baci qaz problemi kecir insan balaca kisi kaka yapandan yapana haray düşür

He eltin hamile qaldimi ay baci sen özünün qaydina qal nece hefdelikdir bebeiş bax deyirem ha qiza bağma oğlan usaqi hayasiz olur geceleri cox ağlayir
Hə canım şükür qaldı yataq rejimindədi nəqədr dərman yazıb həkimi 35 həftəyə keçdim uje ağırlaşmışam güclə gəzirəm elə indidən hiss edirəm hayasızdığı maşallah hərəkətlərinnən ana qarnında deyirik bircə olsaydı rahatdaşardıq ama əsil konsert doğulannan sonradı😂🙏

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.