Yarin kontrol var kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde ikikizikioglanannesi tarafından oluşturulan Yarin kontrol var kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,158 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Yarin kontrol var kizlar
Konbuyu başlatan ikikizikioglanannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzeller güzeli anneler biz bugün 39+6günlük olduk doktor cuma gel demişti ama biz yarın gidecez bakalım büyük ihtimal alttan bakacak korkunun ecele faydası yok yani 😂4 uncu olmasına rağmen gene de tedirginim açılma varsa zaten yatis diyecek yoksa da da demişti dün gittiğimde alttan müdahale edelim günün gelmiş doğum başlasın demişti dulariniza beni de ekleyin kızlar sagsaglim kucagimiza alalım minigimizi
Rabbim yardımcın olsun hayırsı olsun inşallah canım bi avazda kurtulursun

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize çok teşekkür ederim kızlar RABBIM razı olsun sizlerden gece bişey falan olmadi minigim hala benimle birlikte bakalım doktor teyzesi artık gelsin bu bebis deyip de müdahale edecekmi ben sizi bilgilendiririm yine burdan öpüyorum cok hepinizi seviyorum canlarim RABBIM hepimizi de bir avazda kurtarsın insallah

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize çok teşekkür ederim kızlar RABBIM razı olsun sizlerden gece bişey falan olmadi minigim hala benimle birlikte bakalım doktor teyzesi artık gelsin bu bebis deyip de müdahale edecekmi ben sizi bilgilendiririm yine burdan öpüyorum cok hepinizi seviyorum canlarim RABBIM hepimizi de bir avazda kurtarsın insallah
Hayırlı güzel mutlu sağliklı doğum haberiyle bekliyoruz seni İnşallah 🤲🏻

Gülüşü Cennet😊

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlısı annesi sağlıklı bir şekilde al kucağına

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlısı annesi sağlıklı bir şekilde al kucağına
Amin canim insallah bakalım daha muayene başlamadı ne diyecekler heyecan da var elbetteki korku da var biraz sancılar başladı buraya gelince 😂korkudan mıdır nedir bilmiyorum bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı güzel mutlu sağliklı doğum haberiyle bekliyoruz seni İnşallah 🤲🏻
Amin canim insallah

Yazgülü

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım hayırlı güzel haberler bekliyoruz Allah yardımcın olsun

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-01-10
Gebeliğinizin 27. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık karnabahar büyüklüğünde.
Bebekte periyodik uyku ve uyanıklık dönemleri başlar. beyin çok fazla aktif olmaya başlar. akciğer büyümesi son halini alır ancak henüz dışarıda nefes alıp verecek olgunlukta değildir. 2. trimester bitiyor. sırt ağrıları, bacak krampları sıklaşır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 35 cm ağırlıgı 950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzeller güzeli anneler biz bugün 39+6günlük olduk doktor cuma gel demişti ama biz yarın gidecez bakalım büyük ihtimal alttan bakacak korkunun ecele faydası yok yani 😂4 uncu olmasına rağmen gene de tedirginim açılma varsa zaten yatis diyecek yoksa da da demişti dün gittiğimde alttan müdahale edelim günün gelmiş doğum başlasın demişti dulariniza beni de ekleyin kızlar sagsaglim kucagimiza alalım minigimizi
Güzel haberlerini alırız inşallah kuzum sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-12-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun 🙏

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-12-02
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)

Sinem35

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kontrolden geldim ben 4 cm açılma varmış yatis verdi biraz da zorladı açılma olsunda kolay olsun doğum diye eve geldik şimdi hazırlıkları tamamladık geçiyoruz hastaneye dualarinizi eksik etmeyin guzellerim dogurunca yazarim burdan optm hepinizi
Güzel haberler ver cnn sağlıkla insallah

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-01-08
Gebeliğinizin 28. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük patlıcan büyüklüğünde.
Bebeğin görüşü kuvvetlenir. dışarıdan gelen ışığı algılar ve gözlerini kırpar.
Eğer kan uyuşmazlığı varsa kan uyuşmazlığı iğnesini yaptırmalısınız.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 36 cm ağırlıgı 1050 gr :)
Tüm sayfalar yüklendi.