Yarin kontrol var kizlar

• Konbuyu başlatan ikikizikioglanannesi
  • Toplam 50 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ikikizikioglanannesi tarafından oluşturulan Yarin kontrol var kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,240 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarin kontrol var kizlar
Konbuyu başlatan ikikizikioglanannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kiz iki oğlan annesi

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzeller güzeli anneler biz bugün 39+6günlük olduk doktor cuma gel demişti ama biz yarın gidecez bakalım büyük ihtimal alttan bakacak korkunun ecele faydası yok yani 😂4 uncu olmasına rağmen gene de tedirginim açılma varsa zaten yatis diyecek yoksa da da demişti dün gittiğimde alttan müdahale edelim günün gelmiş doğum başlasın demişti dulariniza beni de ekleyin kızlar sagsaglim kucagimiza alalım minigimizi
Rabbim yardımcın olsun hayırsı olsun inşallah canım bi avazda kurtulursun

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize çok teşekkür ederim kızlar RABBIM razı olsun sizlerden gece bişey falan olmadi minigim hala benimle birlikte bakalım doktor teyzesi artık gelsin bu bebis deyip de müdahale edecekmi ben sizi bilgilendiririm yine burdan öpüyorum cok hepinizi seviyorum canlarim RABBIM hepimizi de bir avazda kurtarsın insallah

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Hepinize çok teşekkür ederim kızlar RABBIM razı olsun sizlerden gece bişey falan olmadi minigim hala benimle birlikte bakalım doktor teyzesi artık gelsin bu bebis deyip de müdahale edecekmi ben sizi bilgilendiririm yine burdan öpüyorum cok hepinizi seviyorum canlarim RABBIM hepimizi de bir avazda kurtarsın insallah
Hayırlı güzel mutlu sağliklı doğum haberiyle bekliyoruz seni İnşallah 🤲🏻

Gülüşü Cennet😊

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlısı annesi sağlıklı bir şekilde al kucağına

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlısı annesi sağlıklı bir şekilde al kucağına
Amin canim insallah bakalım daha muayene başlamadı ne diyecekler heyecan da var elbetteki korku da var biraz sancılar başladı buraya gelince 😂korkudan mıdır nedir bilmiyorum bakalım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı güzel mutlu sağliklı doğum haberiyle bekliyoruz seni İnşallah 🤲🏻
Amin canim insallah

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım hayırlı güzel haberler bekliyoruz Allah yardımcın olsun

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzeller güzeli anneler biz bugün 39+6günlük olduk doktor cuma gel demişti ama biz yarın gidecez bakalım büyük ihtimal alttan bakacak korkunun ecele faydası yok yani 😂4 uncu olmasına rağmen gene de tedirginim açılma varsa zaten yatis diyecek yoksa da da demişti dün gittiğimde alttan müdahale edelim günün gelmiş doğum başlasın demişti dulariniza beni de ekleyin kızlar sagsaglim kucagimiza alalım minigimizi
Güzel haberlerini alırız inşallah kuzum sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah Rabbim

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar