Yatmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ... tarafından oluşturulan Yatmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 574 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yatmak
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mervetarik

...

Moderator
Mod
rank
Güzel anneler.Evde iş yapamıyorum yemek zorla yapıyorum.Yürüsem karnım ağırıyor eğilsemde otursamda.Hep yat hep yat.Benim gibi olan varmı.27 + 4 hamileyim.

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Güzel anneler.Evde iş yapamıyorum yemek zorla yapıyorum.Yürüsem karnım ağırıyor eğilsemde otursamda.Hep yat hep yat.Benim gibi olan varmı.27 + 4 hamileyim.
Bende 27 hafta hamileğim sürekli yatįyorum ama benim erken doğum riskim var , ssende cnm.madem ağrın oluyo kalkınca yatacaksın bebeğin için

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibiyim yürüdüğüm zaman belim ve kalça kemiklerim sızlıyor resmen kustuğum için yemek yapamıyordum simdi yeni yeni yapmaya başladım ama ev işlerini hâlâ yapamıyorum

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Çok mu kilo aldın ben çok aldım o yüzden hep senin gibiydim sonlara geldikçe daha da arttı doktorum da hamilelikten önce hiç kilolu olmadığım için olduğunu söylemişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar