Yemek derdi çeken varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Yemek derdi çeken varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,306 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yemek derdi çeken varmı
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Ayfer bicak

Kayıtlı Üye
rank
O durum bende oluyor şuan tezgah başında oturdum sandalyemi akşamı menüyü kararlastiriyorum şöyle pratik birşeyler yapım diye az az çünkü yarın tekrar yapıcam eşim saolsun masallah ertesi güne kalan yemeği yemiyor hergun farklı
Benimki sagolsun taştan kalani yer yemek sikintim yok kahvaltiyida anasinda yapiyo 🤣

Arife Doğru

Kayıtlı Üye
rank
Annişler nasılsınız kuzular bu akşam yemeği derdi ne ya kendimi aşçı zannediyorum bazen halim hiç yok yoruluyorum resmen benim gibi akşam yemeğini kahvaltıda düşünen varmı 😐😐😐27 haftaligim
😂ben bı tık daha erkenden düşünüyorum bazen akşam yemeğini yedikten sonra soruyorum düşünüyorum bazende gece yarın ne pisireyim diye 😂😂 biz kadınların derdi 🤦

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
😂ben bı tık daha erkenden düşünüyorum bazen akşam yemeğini yedikten sonra soruyorum düşünüyorum bazende gece yarın ne pisireyim diye 😂😂 biz kadınların derdi 🤦
Ayy valla bugün vajina da baskı var ayaktsyken
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben bazen 1 gün önceden düşünüyorum. 1.5 yaşında kızım var. 52 günlük de bi bebeğim var. Eşim iş yerinde yer çoğu zaman ama kızımda olduğu için onun yiyebileceği şeyler yapmaya çalışıyorum. Şuan yine ne yapıcam onu düşünüyorum karar veremedim. Yemek düşünmek yapmasından daha zor geliyor.
Valla bazen diyorum baba evi sultan evi😂😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sabah 5 6 gibi gelir canım kahvaltı istemez çocuğu okula bırakıp gelir uyur akşama doğru da kalkıyor çocuğu okuldan alıyoruz sonra işe gidiyor 6 gibi uzun zamandır yemek yapamıyorum bir iyi olursam hazırlıyorum ancak

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yemek herkesin ortak sorunu valla bende 3 çocuk bir koca birben birde gün sayyan karnimda bir minnak daha darlandim yeminle valla ya aaa yarın doktora gidecem belki doğum diye alacaklar bir tencere yemek yaptım koycam dolaba da yarın kaynanam bakcak bebelere de gene yemek olsun diye yaptım napim valla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar