Yeni hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nisa tasci tarafından oluşturulan Yeni hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,512 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Yeni hamileyim
Konbuyu başlatan Nisa tasci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Nisa tasci

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba ilkez burdan yaziyorm benim 1 yasinda kizim var ikinciye hamileyim gecen hafta pazartesi ogrendim sali gunu hastaneye gittim direk ulutrosonda gozukmedi kan verdim pozitif cikti carsamba gunu gel dediler yarin gidicem kana gore 4 haftalik falandir ondan gozukmemistir kese dediler acaba yarin gozukurmu kan sonucumu arayip aldm tam bilgi vermediler 4 haftalik falan dediler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama bu uygulamadan hesapliyorm 6 hafta 3 gunluk cikiyor

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Sonucu söylemeselerde e nabızdan beta hcgye bakabilirsiniz yazıyo orda en erken 5.haftada gözükür 8-9 haftaları bulanlarda var tebrik ederim bu Arada

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba ilkez burdan yaziyorm benim 1 yasinda kizim var ikinciye hamileyim gecen hafta pazartesi ogrendim sali gunu hastaneye gittim direk ulutrosonda gozukmedi kan verdim pozitif cikti carsamba gunu gel dediler yarin gidicem kana gore 4 haftalik falandir ondan gozukmemistir kese dediler acaba yarin gozukurmu kan sonucumu arayip aldm tam bilgi vermediler 4 haftalik falan dediler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama bu uygulamadan hesapliyorm 6 hafta 3 gunluk cikiyor
Canım geç döllenme olabilir son adet tarihinle o yüzden farklı olabilir kese genelde 5. Haftadan itibaren görünüyor inşallah görürsün gittiğinde hayırlı olsun bebeğin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar