Sorum var Yeni hamişler hadi yaşadıklarımızı paylaşalım❤️🧿

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nurum tarafından oluşturulan Yeni hamişler hadi yaşadıklarımızı paylaşalım❤️🧿 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,707 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni hamişler hadi yaşadıklarımızı paylaşalım❤️🧿
Konbuyu başlatan Nurum
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nurum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 3. Tüp bebekle hamile kaldım daha önce bir düşüğüm var şuan 5+1 olduk yarın Allah’ın izniyle keseyi görmeye gideceğiz 2 embriyo transfer edilmişti ben ikiz gibi hissediyorum 😍ama hayırlısı sağlıkla kucağıma almak nasip olsun da🤲🏻❤️🧿 30 Mart son adet tarihim 27 nisanda beta hcg 230 29 unda 609 çıktı sizlerin değerleriniz nasıl ?
Hayırlı olsun kuzum

Didemre16

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3. Tüp bebekle hamile kaldım daha önce bir düşüğüm var şuan 5+1 olduk yarın Allah’ın izniyle keseyi görmeye gideceğiz 2 embriyo transfer edilmişti ben ikiz gibi hissediyorum 😍ama hayırlısı sağlıkla kucağıma almak nasip olsun da🤲🏻❤️🧿 30 Mart son adet tarihim 27 nisanda beta hcg 230 29 unda 609 çıktı sizlerin değerleriniz nasıl ?
Canım benimde 2 embriyo transferi oldu ill beta hcg 235 ikinci 591 çıktı ve tek embriyo tutmuş rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayyy ne güzel 😍Güzel dileklerim için çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🤲🏻❤️🧿 Sağlıkla acısız sızısız evladını kucağına al İnşaallah şuan inanılmaz duygulandım Rabbim bizlere de nasip etsin o anı 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım sağol Allah razı olsun evet gerçekten zor bizimde sınavımız bu😊Rabbin Ablan gibi bize de nasip eder İnşaallah😍🤲🏻😊 benim de son 2 embriyom kaldı biz de dondurduk hayırlısı olsun hepimizin hakkında 🤲🏻
Amin kuzum rabbim sanada yaşatsın bu güzel duyguları 😍😍.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim keseyi görmeyi de kalp atışını duymayi da nsdio etsin kuzum 🤲🏻 ben normal gebe kaldım 6+2 haftalık iken öğrendim ve kalp atışına kadar her şeyi gordum şuan 37+5 ve hastanede doğum sancısı çekiyorum 🤭🤭 beta HCG öğrendiğimde 10000 üstündeydi
Aklım sende aysemm haber et mutlaka🤗🤗 geliyor gelmekte olan😍❤❤❤❤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Nst ur bağlıyım suni sancıyi kestiler mat de snqci var şuan ama bende sancı yok 🤦🏻‍♀️

İnşallah kuzum da ilginç şeyler oluyor nst de sancı var bende yok 😂😂
Ya Allah yardımcın olsun canım 🥰

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Canm emriyo kalitesi neydi kacinci gun embtiyosu transfer edildi. Bende ilk tup bebek denememle hamile kaldim tek yumurta yerlestirildi. Cok sukur bebegim benimle 💕

Bu arada değerler kişiden kişiye çok farkedebiliyor bazılarının düşükle baslayabiliyor benim yuksek degerle baslamisti. Ona çok takılma insallah keseyi gorunce ikiz mi tek mi anlarsın 🌝🤗

Tüm sayfalar yüklendi.