Yeniyim bir sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Akmse tarafından oluşturulan Yeniyim bir sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,878 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Yeniyim bir sorum var
Konbuyu başlatan Akmse
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan yıldıran

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba en son 13 nisanda adet oldum 13 mayıstada adet olmayınca test yaptım 15 mayısta silik çıktı 17 mayıs pazartesi bta hgc de sonucum 244 bugün ki yani 19 mayistaki sonucum 960 sizce iyi mi
Gayet iyi duruyor şuan artma olmuş iyi bi düzeyde

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba en son 13 nisanda adet oldum 13 mayıstada adet olmayınca test yaptım 15 mayısta silik çıktı 17 mayıs pazartesi bta hgc de sonucum 244 bugün ki yani 19 mayistaki sonucum 960 sizce iyi mi
Hayırlı olsun bebeğin canım evet gayet iyi yükseliyor değerin önümüzdeki hafta içinde dra git bence muayene için

Akmse

Kayıtlı Üye
rank
Gayet iyi duruyor şuan artma olmuş iyi bi düzeyde
Ya doktor deger düşerse kimyasaldan şüpelenebiliriz dedi ama çok şükür yükseldi bugun doktor yoktu cuma günü tekrar gidicem Rabbım kimsenin kucağını boş bırakmasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı olsun bebeğin canım evet gayet iyi yükseliyor değerin önümüzdeki hafta içinde dra git bence muayene için
Amin teşekkür ederim canım bakalım pazartesi inşallah keseyi görürüz

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya doktor deger düşerse kimyasaldan şüpelenebiliriz dedi ama çok şükür yükseldi bugun doktor yoktu cuma günü tekrar gidicem Rabbım kimsenin kucağını boş bırakmasın

İnşallah canım 🤗

Dolunay

Kayıtlı Üye
rank
Gayet iyi inşallah sağlıklı bi bebek olur ☺️

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

Şu doktorların neden hemen en olumsuz şeyi söylediğini de aklım almıyor neden hemen düşsün kimyasal olsun akıllara olumsuz şeylere kafayı taktırıyorlar zaten endişeli oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar