Sorum var Yine ben yine aldatma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevginin gücü tarafından oluşturulan Yine ben yine aldatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,194 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yine ben yine aldatma
Konbuyu başlatan Sevginin gücü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Haklısın canım çok bu şekilde daha çok yipraniyorum aklım duruyor benim üstümde hakimiyet kurmaya çalışıyor benim kocam ezmeye çalışıyor bana gelince erkekle muhabbet etmek bile yasak oluyor
En azından bunu bileyim varsq gitsin baskasinyla evlensin ben böyle bı adamla aynı yatağa hatta aynı sofraya bile oturmak istemiyorum
Seni kendinden üstün gördüğü için seni ezmeye çalışıyor buna müsade etme sakın. Aldatan insan sana oturup seni aldatıyorum demez yada kendi telefonundan vs bişey yapmaz. Kendi başına yaşamaya alış onu kaale alıp insandan sayma zamanla Rabbim senin karşına çıkaracaktır emin ol. Senin Allah'a yönelip dua etmekten başka çaren yok. Dediğim gibi ortada birşey yoksa suçsuzken suçlu duruma düşer yada sadece kendini yıpratırsın. Birde emlakçılık yapıyor diyorsun gizli saklı birşey yaptığın taktirde karşı dava açmadan durmaz o

Z

Zeyzey125

Guest
Yapan her türlü yapıyor valla ikinci telefon kullanıyor, bilgisayardan yapıyor hiçbir şekilde engel olamayız maalesef. Karakter meselesi biz sadece kendimizi yıprattığımızla kalıyoruz ortada bu işi yapacak kadın erkek çok maa
Geçiyor başlarda co k elime vermiyodu şuan çok rahat alıyorum ama akşamları evdeyken dışarda ne yapıyorsa siliyor diye dusunuyorum
Evde bilgisayar varsa watsap veb var watsabindan karekodu acio bilgisayara baglayin evdekide acik kalir

Sevginin gücü

Kayıtlı Üye
rank
Seni kendinden üstün gördüğü için seni ezmeye çalışıyor buna müsade etme sakın. Aldatan insan sana oturup seni aldatıyorum demez yada kendi telefonundan vs bişey yapmaz. Kendi başına yaşamaya alış onu kaale alıp insandan sayma zamanla Rabbim senin karşına çıkaracaktır emin ol. Senin Allah'a yönelip dua etmekten başka çaren yok. Dediğim gibi ortada birşey yoksa suçsuzken suçlu duruma düşer yada sadece kendini yıpratırsın. Birde emlakçılık yapıyor diyorsun gizli saklı birşey yaptığın taktirde karşı dava açmadan durmaz o
Kendi başıma cocuklarimla beraber ayaklarımın üstünde dururum zaten bunu biliyo bu yüzden yapiyo biliyorum benim özgüvenimi kırıp ne yaparsa yapsın hiç karşı gelmiyim diye yapıyor rabbim ne zaman yüzüme gülecek sabirsizlikla bekliyorum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kendi başıma cocuklarimla beraber ayaklarımın üstünde dururum zaten bunu biliyo bu yüzden yapiyo biliyorum benim özgüvenimi kırıp ne yaparsa yapsın hiç karşı gelmiyim diye yapıyor rabbim ne zaman yüzüme gülecek sabirsizlikla bekliyorum
Rabbim yardımcın olsun çiçeğim öyle birşey yapıyorsa tez zamanda karşına çıkarsın inşallah lakin önemli olan sensin kendini yıpratma yeter. Giden sağlık tekrar geri gelmiyor maalesef

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar geçen bı post açmıştım eşimin yüzünde fondöten var diye bugün bersber markete gittik bı kızla bakistigini gördüm ve kasiyer kız gözünü benden alamıyordu acaba beni onla mi aldatıyor ses dinleme cihazı aracına yerleştirmek istiyorum nasıl yapan lütfen fikir verin çok kotuyum
Umursamaz davran ben artık eşime aşkım canım cicim bile demiyorum ismiyle hitap ediyorum telefona ismiyle kayıt ettim onu. Şimdi o delirdi niye beni ismimle kaydettin niye bana ismimle hitap ediyorsun falan peşimde geziyor. Yapan kendine yapar ama öyle ama böyle her sır ortaya çıkar. Biliyorum insanın içi içini yiyor ama üstüne düşme şüphe insanı deli ediyor emin ol çok iyi anlıyorum seni ama olan yine sana bana oluyor. Ben Allah'a havale ettim artık saldım çünkü artık bu sinir bu stres kendime zarar vermeye başladım baya baya.. Pusuya yat bekle Allah er geç karşına çıkarır ben buna inanıyorum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar geçen bı post açmıştım eşimin yüzünde fondöten var diye bugün bersber markete gittik bı kızla bakistigini gördüm ve kasiyer kız gözünü benden alamıyordu acaba beni onla mi aldatıyor ses dinleme cihazı aracına yerleştirmek istiyorum nasıl yapan lütfen fikir verin çok kotuyum
Fonteteni gorunce hesab sormadinmi? Peki sana nasil.davraniyo? Sogukmi?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar