Yürüme arkadaşı önerisi 🫠🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Yürüme arkadaşı önerisi 🫠🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,602 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Yürüme arkadaşı önerisi 🫠🥲
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
En iyi yürüme arkadaşı ebeveyndir. Bizimki örümcektede, ilk adım arabasındada yürümedi. Bizimle birlikte yürümeyi öğrendi
Bizimle yürümüyor ki kendi başına yapmaya çalışıyor elimi uzatınca kesinlikle yanaşmıyor bile zilli hemen diğer tarafa kaçıyor cazgır cadı 😃😃😃 zamanla yanaşır mı bilmiyorum ama deniyorum sürekli peşindeyim zaten

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ku
Selam anneler nasılsınız benim prenses birkaç gündür poposunu dikeltip emekliyor 😆 yürümeye çalışıyor kullanan arkadaşlardan tavsiyesi olan var mı
Kuzum ben kullandım finish gayrette memnundum gerçekten tavsiyede ederim çünkü bebeklere bı güç geliyor cesaret ediyorlar yürütece çok fazla koymamaya gayret gösterdim ve birgun ansızın Laren kendi kendine yürüdü ki bizimkinin yürümesi bile yürümek olmadı direk koştu 😂😂😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ku

Kuzum ben kullandım finish gayrette memnundum gerçekten tavsiyede ederim çünkü bebeklere bı güç geliyor cesaret ediyorlar yürütece çok fazla koymamaya gayret gösterdim ve birgun ansızın Laren kendi kendine yürüdü ki bizimkinin yürümesi bile yürümek olmadı direk koştu 😂😂😂
Oyyy maşallahhhh maşallahhhh 🥰🥰🥰 tamam bugün inşaAllah eşimle gidiyoruz biraz bakalım hatta kışlık tulum alalım çıkmışken dedi geçen sefer seni dinledim uyku tulumu 3 yaş aldım çok da memnun kaldım Allah senden razı olsun kışlık tulum kullandın mı astronot alalım diyor eşim 3 yaş mı alsak yine sence?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam anneler nasılsınız benim prenses birkaç gündür poposunu dikeltip emekliyor 😆 yürümeye çalışıyor kullanan arkadaşlardan tavsiyesi olan var mı
Ben oğlumda kızımda aynı örümcek te yürüdü canım 1 ay filan kullandım

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederiz teyzesi fıstık gibi kız oluyor büyüdükçe 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızım parmak uçlarına basıyor örümcekte iyice alışır diye almak istemedik açıkçası
Evet benim çocuklarda parmak uçlarında gidiyor du örümcekte iken yürüyunce geçti zaten normal basıyorlar yere canım

Tüm sayfalar yüklendi.