Yürüme arkadaşı önerisi 🫠🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Yürüme arkadaşı önerisi 🫠🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,679 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Yürüme arkadaşı önerisi 🫠🥲
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
A
Evet benim çocuklarda parmak uçlarında gidiyor du örümcekte iken yürüyunce geçti zaten normal basıyorlar yere canım
Eşim bi heyecan aldı ikisini de 😃 ama sevmedi mi ne anlayamadık binmek istemiyor örümceğe biraz ittirdik de aslında ama anlayamadık nasıl alıştırayım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyyy yerim onu annesi Allah'ım saglık sıhat versin inşallah 🤲
Amiiinnn tüm kuzucuklara inşaAllah 🥰🥰🥰🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
A

Eşim bi heyecan aldı ikisini de 😃 ama sevmedi mi ne anlayamadık binmek istemiyor örümceğe biraz ittirdik de aslında ama anlayamadık nasıl alıştırayım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amiiinnn tüm kuzucuklara inşaAllah 🥰🥰🥰🥰
Şimdi kaç aylık canım zamanla bir birkacgune alışır

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şubatın 12'sinde 1 yaşında olacak 🥲 haklısın canım heyecan işte her şey hemen olsun istiyoruz sabredemiyoruz zamana bıraksak oysa 🤗 boyuna kısa geldi örümcek oturup kalıyor 😃😃
Ya masallah ben daha küçük zannediyorum bir daha erken almadın ki örümceği artık zaten kendi kendine yürüyecek neredeyse🤭

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ya masallah ben daha küçük zannediyorum bir daha erken almadın ki örümceği artık zaten kendi kendine yürüyecek neredeyse🤭
Almıştım daha 6 aylıktı o zaman ama herkes parmak ucuna basar kötü olur bilmem ne dedi akrabalar çok baskı yaptılar yollamak zorunda kaldım çok strese girmiştim şimdi destek olsun istedi eşim bana kalsa yine almazdım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Almıştım daha 6 aylıktı o zaman ama herkes parmak ucuna basar kötü olur bilmem ne dedi akrabalar çok baskı yaptılar yollamak zorunda kaldım çok strese girmiştim şimdi destek olsun istedi eşim bana kalsa yine almazdım
N
Hmm anladım canım şimdi artık geç olmuş örümcek için ama yürüme arkadaşı daha iyi olur

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Oyyy maşallahhhh maşallahhhh 🥰🥰🥰 tamam bugün inşaAllah eşimle gidiyoruz biraz bakalım hatta kışlık tulum alalım çıkmışken dedi geçen sefer seni dinledim uyku tulumu 3 yaş aldım çok da memnun kaldım Allah senden razı olsun kışlık tulum kullandın mı astronot alalım diyor eşim 3 yaş mı alsak yine sence?
Allah senden de razı olsun kuzu biraz mesaja geç dönmüş oldum ama evet kullanıyorum oda bizim 3 4 yaşlık buyuk aldık çünkü içini kalın giydirdigim zamanlarda tam oluyor ivinde rahat hareket edebiliyor onuda 3 yaşlık almanı tavsiye ederim aldın mı bilmiyorum ama memnun kalırsın ♥️

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Allah senden de razı olsun kuzu biraz mesaja geç dönmüş oldum ama evet kullanıyorum oda bizim 3 4 yaşlık buyuk aldık çünkü içini kalın giydirdigim zamanlarda tam oluyor ivinde rahat hareket edebiliyor onuda 3 yaşlık almanı tavsiye ederim aldın mı bilmiyorum ama memnun kalırsın ♥️
18-24 ay aldık astronot tulum bir büyük denedik aşırı büyüktü kaynoldu içinde 😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.