Yürüme arkadaşı önerisi 🫠🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Yürüme arkadaşı önerisi 🫠🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,595 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Yürüme arkadaşı önerisi 🫠🥲
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Elinden tutup yürütmeye çalış biz hep öyle yaptık ama arada yurutece de koyuyoduk tabi🥰
Ya benim hanımefendi kucak ve emmek dışında hiç temas sevmiyor elini tutmak imkansız neden böyle anlamıyorum şu ara sadece babasının yanağın cici diye seviyor elini tutup yürütmek imkansız koltuk kenarlarını tutup yürüyor bir eli boşta kalınca tam tutuyorum yürüteyim diye ama kendini yere atıyor 2 gündür örümcekge kolturmaya başladı anca

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ya benim hanımefendi kucak ve emmek dışında hiç temas sevmiyor elini tutmak imkansız neden böyle anlamıyorum şu ara sadece babasının yanağın cici diye seviyor elini tutup yürütmek imkansız koltuk kenarlarını tutup yürüyor bir eli boşta kalınca tam tutuyorum yürüteyim diye ama kendini yere atıyor 2 gündür örümcekge kolturmaya başladı anca
Bak sen zilliye koltuklara tutunmaya başladıysa yakındır yürümesi inşallah 🤲 🥰😘canım o zaman yurutece de koy arada bi zararı yokki ben üç dört ay koydum sıkıldı mı çıkarıyordum zaten ama o kadar seviyordu ki yuruteci ben cikarinca ağlıyordu onunla heryeri keşfediyordu diye hoşuna gidiyordu 😍

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bak sen zilliye koltuklara tutunmaya başladıysa yakındır yürümesi inşallah 🤲 🥰😘canım o zaman yurutece de koy arada bi zararı yokki ben üç dört ay koydum sıkıldı mı çıkarıyordum zaten ama o kadar seviyordu ki yuruteci ben cikarinca ağlıyordu onunla heryeri keşfediyordu diye hoşuna gidiyordu 😍
Aynen önce hiç sevmedi ama şu iki gündür iyi yürüyor yürüteçte bakalım 🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar