Yürüme arkadaşı önerisi 🫠🥲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Yürüme arkadaşı önerisi 🫠🥲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,600 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Yürüme arkadaşı önerisi 🫠🥲
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Galiba biraz bizim suçumuz biz de onlara çoookkkk ileri tarihli hayaller kurdurursak böyle olmaz herhalde 🤣🤣🤣
Aahhaha ya eşim şuan diyor ki mesela bana iş yeri yurt dışına alım yapacakmış şuan alım yaparlarsa giderim diyor bende kızımız olacak gitme dedim oda annemle kalırsın bir kaç ay dedi. Anlayacağın aslında şuan kaderimiz şuan ki iş yerine bağlı 😂😂. Adamlar onu tamam seni de as kadroya alıyoruz derse kırklarelinde kalırız ama demezse buraya taşınacak büyük ihtimalle

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aahhaha ya eşim şuan diyor ki mesela bana iş yeri yurt dışına alım yapacakmış şuan alım yaparlarsa giderim diyor bende kızımız olacak gitme dedim oda annemle kalırsın bir kaç ay dedi. Anlayacağın aslında şuan kaderimiz şuan ki iş yerine bağlı 😂😂. Adamlar onu tamam seni de as kadroya alıyoruz derse kırklarelinde kalırız ama demezse buraya taşınacak büyük ihtimalle
Aa hakkınızda hayırlısı yurtdışı işi çok avantajlı ama biraz da sıkıntı galiba oturum izni çok uğraştırıyor diyorlar net bilgim yok ama yıllardır uğraşan akrabalarım var

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aa hakkınızda hayırlısı yurtdışı işi çok avantajlı ama biraz da sıkıntı galiba oturum izni çok uğraştırıyor diyorlar net bilgim yok ama yıllardır uğraşan akrabalarım var
Ya evet o sıkıntı var birde kız yeni doğmuş olacak eşim bebek 3 aylıkken gitmiş olacak giderse ama giderse oturum alırsa hem kayranın hemde minik prensesin hayatı kurtulur bilmiyorum ya çok kararsızız birde Fransa yani adamlar oturumu çok zor veriyor 😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef öyle canım bi akrabamız nişanlandı iki yıl bekledi nişanlısı fransada iturum bekliyordu baktılar olmuyo düğünü yaptılar bı ay burda eşinin yanında kaldı geri gitti kızda burda evraklarını filan çıkardı eşide üç yıldır gitmiş zavallı kız halen bekliyor oturum alacak eşi 🥴🥴🥴işlemleri de olmadı ida gidemiyo eşi de gelemiyo kalmış öyle

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ya evet o sıkıntı var birde kız yeni doğmuş olacak eşim bebek 3 aylıkken gitmiş olacak giderse ama giderse oturum alırsa hem kayranın hemde minik prensesin hayatı kurtulur bilmiyorum ya çok kararsızız birde Fransa yani adamlar oturumu çok zor veriyor 😂😂
Of evet fransa bu konuda katıymış halamın oğlu yıllarca kaçak yaşamış çok sonra alabilmiş oturumu yanlış hatırlamıyorsam orda bir akrabaları vardı fransa vatandaşıymış evlilikle mi ne alabilmişti yalan olmasın böyle hatırlıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maalesef öyle canım bi akrabamız nişanlandı iki yıl bekledi nişanlısı fransada iturum bekliyordu baktılar olmuyo düğünü yaptılar bı ay burda eşinin yanında kaldı geri gitti kızda burda evraklarını filan çıkardı eşide üç yıldır gitmiş zavallı kız halen bekliyor oturum alacak eşi 🥴🥴🥴işlemleri de olmadı ida gidemiyo eşi de gelemiyo kalmış öyle
Allah yardımcısı olsun zor valla ben eşimi sabah yolluyorum akşam gelene kadar çok sabırsızlanıyorum her seferinde heyecanla karşılıyoruz kızımla millet neler yaşıyor asla dayanamam

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Of evet fransa bu konuda katıymış halamın oğlu yıllarca kaçak yaşamış çok sonra alabilmiş oturumu yanlış hatırlamıyorsam orda bir akrabaları vardı fransa vatandaşıymış evlilikle mi ne alabilmişti yalan olmasın böyle hatırlıyorum

Allah yardımcısı olsun zor valla ben eşimi sabah yolluyorum akşam gelene kadar çok sabırsızlanıyorum her seferinde heyecanla karşılıyoruz kızımla millet neler yaşıyor asla dayanamam
Ahahaha bizde oda olamaz 😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Amin canım inşallah evet bizde aynen eşim iki gündür yok ailesine gitti sanki bi yıldır yok o derece zor bizim için hele oğlum dünden beri kırk kere soruyor babam nerde diye 🥺🥺

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum laren nasıl yakışıklı paşa nasıl iyi mi ?
Şükür kuzum 2de iyiler sizler nasılsınız Kayra paşa nasıl ufaklık nasıl doğuma az kalmıştır demi

Evet şimdiki beden seneye de giyebileceği şekilde diğerinde sıkılıyordu denemeye bile yanaşmadı zorla giydiriyordum baktım böyle olmayacak hazır kullanmamışken bir küçük aldım ama boşa sanki ya dün Ankara'da resmen mayıs havası vardı bugün çok az serindi enteresan bir kış oldu
Aynen canım bu sene ne yazikki kış göremedik 🙄

Bende iyiyim canım fırsat buldukça yazıyorum bende 🥰kız senin biri büyük en azından birşeylerin farkında bizimki ikiside küçük yaş aralığı çok deil o yüzden sürekli bi çatışma içindeyim 🤩🤩 canları sağ olsun idare ediyorum bi şekilde hayat güzel kuşlar uçuyor🕊️🕊️
ve ben yetişemiyorum hayatın hızına 🤣🤣🤣
Canimsinnnn💕💕
Vallha şuan büyük büyüklüğünü bilmiyor küçük küçüklüğünü evde resmen terör esiyolar😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şükür kuzum 2de iyiler sizler nasılsınız Kayra paşa nasıl ufaklık nasıl doğuma az kalmıştır demi

Canimsinnnn💕💕
Vallha şuan büyük büyüklüğünü bilmiyor küçük küçüklüğünü evde resmen terör esiyolar😂😂
Şükür iyiyiz canım Kayra biraz rahatsızdı bığazında kızarıklık varmış . Onu gösterdim . 34 haftalık olduk işte kuzum 39 da sezaryana alırız dedi doktor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Canimsinnnn💕💕
😘❤️Her şekilde zor diyorsun hee🤩 napalim idare edeceğiz annelik zor zanaat 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar