Yürüme ve Emekleme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Yürüme ve Emekleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,641 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yürüme ve Emekleme
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AmineErva'm

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Hanımlar hayırlı geceler kızım 10 aylık oldu ama ne emekliyor ne yürüyor yere koyuyorum yüzüstü çeviriyorum ama benim tembel kız geri dönüyor ne yaptıysam emeklemedi annem büyük ihtimal emeklemeden yürür diyor sizce normal mi ya biraz bu konu kafama takıldı
Benimki 13 aylık hala ne emekliyor ne yürüyor 🤣🤣ellerimden tutup bırakıyorum ayakta duruyor ama korkuyor adım atmaya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızım çok hiperaktif aslında eli ayağı durmaz kıpır kıpır oturmasında da sıkıntı yok durabiliyor yürüteçte de adeta uçuyor artık yok denecek kadar az koyuyorum oda çok önemli iş olursa yarım saat falan ama hiç emekleme yok kendini yere atıp döne döne alıyor bişey alacaksa da
Aynı bemimkiii
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin amin paraciklar gelsin 🤣🤣🙈
Abla biniş Türkiye'de de varmı acaba bende yapmak istiyorum ya

Son düzenleme:

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hanımlar hayırlı geceler kızım 10 aylık oldu ama ne emekliyor ne yürüyor yere koyuyorum yüzüstü çeviriyorum ama benim tembel kız geri dönüyor ne yaptıysam emeklemedi annem büyük ihtimal emeklemeden yürür diyor sizce normal mi ya biraz bu konu kafama takıldı
Normal kuzym her bebek bir olmaya biliyor emeklemeden yürüye bilir dert etme benim kizda cok tembel 8 aylik olucak emekleme yok yürümeye daha cok hevesli

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Normal kuzym her bebek bir olmaya biliyor emeklemeden yürüye bilir dert etme benim kizda cok tembel 8 aylik olucak emekleme yok yürümeye daha cok hevesli
Kız çocuğu çok tembel ya iki kızım da öyle 1 buçuk yaşında yürüdü büyüğü küçük olanda 13 aylık hala korkuyor erkekler 9.aylikken yürüyor valla erkekler de herşey de hizlilar 🤣🤣

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kız çocuğu çok tembel ya iki kızım da öyle 1 buçuk yaşında yürüdü büyüğü küçük olanda 13 aylık hala korkuyor erkekler 9.aylikken yürüyor valla erkekler de herşey de hizlilar 🤣🤣
Aynen kesinlikle oglum emekledi yürüdü 1 yas olmadan ama laren kicini kaldirmiyor vallaha😆😆😆

Tüm sayfalar yüklendi.