Yürüme ve Emekleme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Yürüme ve Emekleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,647 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yürüme ve Emekleme
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AmineErva'm
Hanımlar hayırlı geceler kızım 10 aylık oldu ama ne emekliyor ne yürüyor yere koyuyorum yüzüstü çeviriyorum ama benim tembel kız geri dönüyor ne yaptıysam emeklemedi annem büyük ihtimal emeklemeden yürür diyor sizce normal mi ya biraz bu konu kafama takıldı
Kız çocuklarında emeklemeden yürüme çok oluyor kuzum birden ayaklanıyorlar bizim komşunun kızı da hiç emeklemedi birden ayaklandı. Birde kızlar erkeklere nazaran daha çabuk yürürmüş

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aslijda bizde siskobda degiliz ama zayif minyon bisey bende anlamadim 😆😆😆
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy sorma aleynam vallha cok narin gic isrifini bozmuyor 😆😆😆
Yaa işte kızlar da âdet galiba geç yürümek ben çevremdekilere niye yürümüyor diyorum diyorlar ki dua et ki geç yürüyor yürürse senin ananı ağlatır valla

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bnim
Hanımlar hayırlı geceler kızım 10 aylık oldu ama ne emekliyor ne yürüyor yere koyuyorum yüzüstü çeviriyorum ama benim tembel kız geri dönüyor ne yaptıysam emeklemedi annem büyük ihtimal emeklemeden yürür diyor sizce normal mi ya biraz bu konu kafama takıldı
Benim oğlan bir yaşına bir ay kala yürümüş tü emeklemeyi birazda ben destekledim ayağın dan ona iterek destek verdim öyle öyle alışmış ti ama suda doğru direk yürüyede bilir ona destek vererek gösterebilir sin yürümeyi de çıtrık derler yürüteç gibi ondan alabilirsin canm

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğim 6 ayında ve oda dönüyor emeklemiyor yani erken biliyorum ama bende bir kaynana var kıyaslamada üstüne yok. Bebeğim normal kiloda 6 aydır benimkiler dağ gibiydi top gibiydi diyordu şimdi de herkesin yanında benimkiler bu ayda yastıklara tutunup yürüyorlardı diyor 🤤🥴gördüğü her dakka zayıflamış hâli kalmamış diye diye çığlık atacam😅😅😅

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğim 6 ayında ve oda dönüyor emeklemiyor yani erken biliyorum ama bende bir kaynana var kıyaslamada üstüne yok. Bebeğim normal kiloda 6 aydır benimkiler dağ gibiydi top gibiydi diyordu şimdi de herkesin yanında benimkiler bu ayda yastıklara tutunup yürüyorlardı diyor 🤤🥴gördüğü her dakka zayıflamış hâli kalmamış diye diye çığlık atacam😅😅😅
Ay canım benim kaynana da öyle kızım üç aylıktı o zaman yok niye sizinle uyuyor niye beşikte yatmıyor niye emzik tutmuyor biz koyardık beşiğe tarlaya gider çalışırdık bilmem ne bende en son dayanamadım dedim siz çocuk bakmamışsınız onlar kendi kendine beşikte büyümüş dedim öyle kaldı Adıyamanlı eşim hava 40 derece biz oranın havasına alışkın değiliz kızım sıcaktan bunalmış bana diyor kızı giydir onun yüzünden kızım isilik oldu her gün yıkadım geçsin diye bu sefer yıkamama laf etti bende eşime dedim tek laf ederse gırtlağını sıkacam onun ona göre die🤣🤣🤣eşimde kızdı kaynanama bide kadın temizim diye şikayetçi neymiş bulaşık deterjanını çok kullanmışım bende eşime dedim anana git bi litre pırıl al da fazla konuşmasın🤣🤣🤣🤣kendilerinin temizlikten zerre haberleri olmadığı için tuvaletten tuvalete el yıkıyorlar bizim kaderimiz de var el kızıysan her türlü topa tutarlar kendini ezdirme yeter ben yeri geldimi lafımı sokarım susar

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay canım benim kaynana da öyle kızım üç aylıktı o zaman yok niye sizinle uyuyor niye beşikte yatmıyor niye emzik tutmuyor biz koyardık beşiğe tarlaya gider çalışırdık bilmem ne bende en son dayanamadım dedim siz çocuk bakmamışsınız onlar kendi kendine beşikte büyümüş dedim öyle kaldı Adıyamanlı eşim hava 40 derece biz oranın havasına alışkın değiliz kızım sıcaktan bunalmış bana diyor kızı giydir onun yüzünden kızım isilik oldu her gün yıkadım geçsin diye bu sefer yıkamama laf etti bende eşime dedim tek laf ederse gırtlağını sıkacam onun ona göre die🤣🤣🤣eşimde kızdı kaynanama bide kadın temizim diye şikayetçi neymiş bulaşık deterjanını çok kullanmışım bende eşime dedim anana git bi litre pırıl al da fazla konuşmasın🤣🤣🤣🤣kendilerinin temizlikten zerre haberleri olmadığı için tuvaletten tuvalete el yıkıyorlar bizim kaderimiz de var el kızıysan her türlü topa tutarlar kendini ezdirme yeter ben yeri geldimi lafımı sokarım susar
Helal aleyna👏👏🥰🥰❤❤

A
Aleyna prensesinn disi ciktimi kuzum

Son düzenleme:

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Helal aleyna👏👏🥰🥰❤❤

A
Aleyna prensesinn disi ciktimi kuzum
Valla kuzum ne yapayım susunca tepeye biniyolar 20 gün sonra başlar yine bu çocuk niye yürümüyor bu çocuk niye ağlıyor vs vs üretir yine kendi kendine ben daha gitmeden depresyon loading yani🤣🤣🤣🤣
Dişleri çıktı canım şişlerle beraber 8-9 tane 8.aydan sonra peşpeşe patlattı benim kızım

Valla kuzum ne yapayım susunca tepeye biniyolar 20 gün sonra başlar yine bu çocuk niye yürümüyor bu çocuk niye ağlıyor vs vs üretir yine kendi kendine ben daha gitmeden depresyon loading yani🤣🤣🤣🤣
Dişleri çıktı canım şişlerle beraber 8-9 tane 8.aydan sonra peşpeşe patlattı benim kızım
Şuan tek sıkıntım ne emekliyor ne yürüyor biraz ona taktım ama geç olsun güç olmasın onuda hallederiz inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.