Yüz üstü uyumak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan Yüz üstü uyumak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,681 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yüz üstü uyumak
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar. Ben şuan 25 haftaligim. Gece yatarken normal yatiyorum. Sonra bir ara uyandigimda bakiyorum yüz üstü yatmisim. Niye boyle oluyor bebege zarari olur mu korkuyorum. 25 hafta oldu hala nasıl yüz ustu yatabiliyorum anlamiyorumda. Ben hem yapili hemde kiloluyum. Benim gobegim pek cikmadi goren hamile olduguma inanmiyor. Acaba gobegim ciktikca bu durum bitecek mi😔 bebege zarari olmuyordur umarim😔
Bende yüzüstü yatmayı çok severim ama psikolojik olarak yatmamam gerektiğini kabullenmiş olup hamilelikte yatmiyorum sağıma yatar kalkarım öylece, şimdilerde sağ sol döne döne son haftalarim olduğundan rahat uyuyamıyorum artık yüz üstü uyumayı da özlemişim siz yazınca farkettim 😊

Kupseker

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar. Ben şuan 25 haftaligim. Gece yatarken normal yatiyorum. Sonra bir ara uyandigimda bakiyorum yüz üstü yatmisim. Niye boyle oluyor bebege zarari olur mu korkuyorum. 25 hafta oldu hala nasıl yüz ustu yatabiliyorum anlamiyorumda. Ben hem yapili hemde kiloluyum. Benim gobegim pek cikmadi goren hamile olduguma inanmiyor. Acaba gobegim ciktikca bu durum bitecek mi😔 bebege zarari olmuyordur umarim😔
Tatlım bende aynı haftadayim hamile yastığı aldim sağa sola dönünce karnim boşta kalmıyor yüz üstü uyumayı engelliyor büyük 2 yastık da işini görür ☺

Elifffff

Kayıtlı Üye
rank
33 haftaligim gece normal yatiyorum bir uyaniyorum yuz ustu uyuyorum yani sonucta bilerek yapmiyorsun ama dikkat etmek lazim

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım da ben yine iyiydim ya doğuma gitmeden önce bile evimi komple temizledim öyle gittim her işimi kendim yapıyordum öyle çokta kötü geçmedi gebelik sürecim
Senin iş başa düşünce öyle olmuştur belki ben yanlızlıktan kendimi dinliyorum bide rahatlık var ya zorunluluk yok falan ondan heralde istediğim zaman otur istediğim zaman kalk ikincide bende senin gibi olurum heralde

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Senin iş başa düşünce öyle olmuştur belki ben yanlızlıktan kendimi dinliyorum bide rahatlık var ya zorunluluk yok falan ondan heralde istediğim zaman otur istediğim zaman kalk ikincide bende senin gibi olurum heralde
Aynen canım mecbur benim iki çocuk daha olunca büyük okula gidiyor küçükte erken kalkıyor. E çocuk olan ev temiz kalır mı günlük rutin temizliğimi yapıyordum 2 3 günde bir genel komple temizlik yapıyorum zaten. Doğru düzgün hamilelik yaşamadım bunda, adam akıllı oturup dinlendiğimi bile bilmem. Gelen gidenim de çok oldu hele son dönem hiç bitmedi neredeyse. Yok kız öyle deme benim kuzenim de benle aynı dönem hamile kalmıştı onunda 3. Çocuğu benden bir hafta önce doğum yaptı. Bir işe elini sürmezdi hamileyim diye yemek bile yapmazdı doğru düzgün nazlanacak birileri oldu mu yanında öyle oluyor herhalde ☺️

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım mecbur benim iki çocuk daha olunca büyük okula gidiyor küçükte erken kalkıyor. E çocuk olan ev temiz kalır mı günlük rutin temizliğimi yapıyordum 2 3 günde bir genel komple temizlik yapıyorum zaten. Doğru düzgün hamilelik yaşamadım bunda, adam akıllı oturup dinlendiğimi bile bilmem. Gelen gidenim de çok oldu hele son dönem hiç bitmedi neredeyse. Yok kız öyle deme benim kuzenim de benle aynı dönem hamile kalmıştı onunda 3. Çocuğu benden bir hafta önce doğum yaptı. Bir işe elini sürmezdi hamileyim diye yemek bile yapmazdı doğru düzgün nazlanacak birileri oldu mu yanında öyle oluyor herhalde ☺️
Oda olabilir 😁kaynanam gelecek bugün yarın ben o zaman hiç durmam heralde beni oturtturur ama o durmaz o durmayınca ben de oturamam ayıp olmasın diye sağolsun çalıştırmaz beni hiç ama işte içi rahat etmiyor insanın kocan gibi olmuyor ☺️ kız sen o kdar harekete bide öyle doğrdun demek ki bu iş tamamen bebeğin keyfine bakıyor 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar