Zam geliyorrrrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Zam geliyorrrrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,040 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zam geliyorrrrrr
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sıvı yağlara aşırı zam geliyormuş teneke 5 litreler 250₺yi gececkmis marketlerden alın ben İstanbul umraniyede oturuyorum sıvıyağ bulamıyorum marketlerde bilgi vereyim dedim naçizane tavsiyem
Hayır canım zam değil o Türkiye'de sadece 1 aylık sıvı yağ kalmış tükenmiş hepsi o yüzden millet hep saldırıyor marketlere bitmeden açıklama yaptı hatta son 1 aylık yağ kaldı sıvı yağ tükendi Türkiye'de 1 ay sonra sıvı yağ yok o yüzden satıcılarda fırsattan istifade zam yaptı 😔

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hayır canım zam değil o Türkiye'de sadece 1 aylık sıvı yağ kalmış tükenmiş hepsi o yüzden millet hep saldırıyor marketlere bitmeden açıklama yaptı hatta son 1 aylık yağ kaldı sıvı yağ tükendi Türkiye'de 1 ay sonra sıvı yağ yok o yüzden satıcılarda fırsattan istifade zam yaptı 😔
Nasıl yani sıvı yağsız mi kalacaz🤦🏼‍♀️🤔

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bugün herifi gönderdim yag yok marketlerde özpa markete gidip alldı 5 lt 200 TL 2 tane 5 lt aldı 400 TL verdi
Aaaâ inanmıyorum ya dünyanın sonu geldi valaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maalesef cnm maalesef hayat gerçekten çok Zor 😔😒

Zeytinyağdami ayni sadece ayçiçek yagimi
Ayçiçeği yağı cnm

Zeytinyağdami ayni sadece ayçiçek yagimi
Ayçiçeği yağı cnm

Arasın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben 25 kg un aldm en azından eşime dedim aç kalsak evde ekmek yaparım yeriz karnımız doyar. Hakkari de de herkes şaşırmış marketlerde yağ un şeker herşey fiyat artışıyla satılıyor . Bu duruma çok üzülüyorum buna sebep olanlar inşallah tez vakitte ortadan kaybolurlar. Lanet olsun gerçekten
Haklısın canım ya bukadr da zam olmaz ki her gün zam duyuruyoruz kolay deyil para kazanmak

Sybm

Guest
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar