Zayıflama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Üyelerin Ürün Satış Bölümü kategorisinde Kumsalın annesi tarafından oluşturulan Zayıflama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,892 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Üyelerin Ürün Satış Bölümü
Konu Başlığı Zayıflama
Konbuyu başlatan Kumsalın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bedia demir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim ben sinameki ve yeşil çayla 10 kilo verdim aktarlarda bu ikisi daha uygun 😂
İşe yarıyor mu cidden benim nerdeys doğumdans beri 3 kilo fazlam var ahahah onu vermem lazım

Kumsalın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim ben sinameki ve yeşil çayla 10 kilo verdim aktarlarda bu ikisi daha uygun 😂
Siz vermiş olabilirsiniz her insanın bünyesi bir değil kahveden önce neler kullandim kendim denenmiş bir ürününde satışına başladım size illaki alın demiyorum😀

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Siz vermiş olabilirsiniz her insanın bünyesi bir değil kahveden önce neler kullandim kendim denenmiş bir ürününde satışına başladım size illaki alın demiyorum😀
Bende insanları farklı şekilde bilgilendiriyorum. Evet her insanın bünyesi farklı senin kahvenlede kilo veremeyebilirler

Kumsalın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende insanları farklı şekilde bilgilendiriyorum. Evet her insanın bünyesi farklı senin kahvenlede kilo veremeyebilirler
Bizim tek bir ürünümüz yok herkesin vücuduna göre ürün öneriyoruz 2 li kullanım 80 üstü kiloda kapsül ya da detox ya da şifa ürünleri ilk öncelik kronik rahatsızlığı var mı onları araştırarak ürün basliyoruz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bizim tek bir ürünümüz yok herkesin vücuduna göre ürün öneriyoruz 2 li kullanım 80 üstü kiloda kapsül ya da detox ya da şifa ürünleri ilk öncelik kronik rahatsızlığı var mı onları araştırarak ürün basliyoruz
Herkesin vücudunu, yağ oranını, bilinmeyen hastalıklarını bilemezsiniz ki. Bende çok kişiye sordum farklı farklı hastalıklar, kilo boy oranı söyledim hepsi kullanabilirsiniz dedi 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar