Zayıflama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Üyelerin Ürün Satış Bölümü kategorisinde Kumsalın annesi tarafından oluşturulan Zayıflama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,933 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Üyelerin Ürün Satış Bölümü
Konu Başlığı Zayıflama
Konbuyu başlatan Kumsalın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bedia demir

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben suan hamile kaldigimdan -2 kilodayim, hicbirsey denemeden. Saglikli beslen, bol su ic ve çokça cocugunla oyna 😍 hatta görenler ikinizde cocuksunuz diyorlar ve haklilar ☺️☺️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ben suan hamile kaldigimdan -2 kilodayim, hicbirsey denemeden. Saglikli beslen, bol su ic ve çokça cocugunla oyna 😍 hatta görenler ikinizde cocuksunuz diyorlar ve haklilar ☺️☺️
Aynen öyle canım bnde oğlumla ilk günden beri oyleyim ilk doğumumda bir ayda 11 kg verdim canım o normaldi bu sezeryan kg kalır diye düşünüyorum ama bnm oğlum bni bir saniye bile oturtmuyor ve ev işi de malum ikinci de olursa halim yaman çok yorulacagim çok zor olacak bnce o zaman zayıflarım inşallah yani oğlum bnden başka kimseyle oynamıyor bir yere gitmiyor okula bn getirip götürüyordum 😂 bu sene çok zor olacak bna ya

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ayy aysem senin 3 kilo benim vermem gereken tam 17 kilo nasil vericem bilmiyorum 😥
İşe yarıyor mu cidden benim nerdeys doğumdans beri 3 kilo fazlam var ahahah onu vermem lazım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sinamekini toz haline getirip yatmadan önce 2 kaşık yoğurda 1 tatlı kaşığı koyup yiyorum. Yeşil çayıda günde 2 fincan içiyordum Ramazan dolayısıyla 1 fincan içiyorum. Zayıflama detokslarının içerisinde %100 bu iki üründen biri veya her ikisi vardır
Emzirirken sinameki kullansak olur bide yesil çay

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ayy aysem senin 3 kilo benim vermem gereken tam 17 kilo nasil vericem bilmiyorum 😥

Emzirirken sinameki kullansak olur bide yesil çay
Yeşilçay ishl eder bizi de öyle zayftlyr ama öbürünü bnde bilmiyorm.canım ya en güzeli emzirme bitince bence ya ne yesek ne içsek yağ yakar bebeğe de ishal olarak geçer bence

Yeşilçay ishl eder bizi de öyle zayftlyr ama öbürünü bnde bilmiyorm.canım ya en güzeli emzirme bitince bence ya ne yesek ne içsek yağ yakar bebeğe de ishal olarak geçer bence
Bende aldım da alıyorum da birde sezeryan

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım bnde oğlumla ilk günden beri oyleyim ilk doğumumda bir ayda 11 kg verdim canım o normaldi bu sezeryan kg kalır diye düşünüyorum ama bnm oğlum bni bir saniye bile oturtmuyor ve ev işi de malum ikinci de olursa halim yaman çok yorulacagim çok zor olacak bnce o zaman zayıflarım inşallah yani oğlum bnden başka kimseyle oynamıyor bir yere gitmiyor okula bn getirip götürüyordum 😂 bu sene çok zor olacak bna ya
Allah kolaylık versin

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank

Canim 89 kiloyum ekmekte yemiyorum sahurda yapmıyorum grm vermemişim ya nasil gitcek bilmiyom beni çok rahatsiz ediyor kilo biz de artik sütten kesince içcez

Benimde sezaryan normal de hizli kilo veririm ama yok veremiyorum acaba sezaryandan dolayı mi

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Allah kolaylık versin
İnşallah

Canim 89 kiloyum ekmekte yemiyorum sahurda yapmıyorum grm vermemişim ya nasil gitcek bilmiyom beni çok rahatsiz ediyor kilo biz de artik sütten kesince içcez

Benimde sezaryan normal de hizli kilo veririm ama yok veremiyorum acaba sezaryandan dolayı mi
Evet ya bnm ilki normal bir ay da 11 kg verdim ikinci sezeryan anca iki üç kilo verdim o kadar ondan dolayı öyle oluyor vAlla bni de rahatsız ediyor şuan kaç kiloyum bilmym ama normal de de kilom vardı zatn ancak emzirme bitince kullanacağız ya nasıl olcak kiloyu bnde hiç sevmiyorum ya rahatsız oluyorm

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah

Evet ya bnm ilki normal bir ay da 11 kg verdim ikinci sezeryan anca iki üç kilo verdim o kadar ondan dolayı öyle oluyor vAlla bni de rahatsız ediyor şuan kaç kiloyum bilmym ama normal de de kilom vardı zatn ancak emzirme bitince kullanacağız ya nasıl olcak kiloyu bnde hiç sevmiyorum ya rahatsız oluyorm
Sezaryan neden bukadar etkiliyor acaba kilo vermemeyi anlamış deyilim kilodan dolayi kendim den tiksiniyorum o derece canim

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Hahaha 🤣🤣 bende geçen gün siteye indim kadın bana diyo yeni mi tasindiniz yoo 6 yıldır oturuyoruz burda dedim diyor ilk kez gördüm seni dedim ben çok inmiyorum kızlarım da yanımdaydi parmağımda yüzük olmayınca bekar zannetmiş diyor ayy sen çok güzelsin valla Kaşın gözün kalemle çizilmiş sanki.. yok be abartma evlendikten sonra 10 yıl çöktüm dedim aaaa evlimisin diyor ben senin kardeşlerin sandım diyor 19 yaşında gözüküyorsun yuhhh dedim o kadar da değil 🤣🤣🤣🤣🤣24 yaşındayım dedim kız bir saat bana bakıyor şok şok birde 15 haftalık hamileyim diyince ağzımı kapatmadı 😅😅😅😅😅yemin ederim nerde tuhaf var beni buluyor birde gelmiş bana diyor numaranı bana ver 😂😂😂

Abla bende 1 saniye oturmuyorum ordan oraya koşuyorum kızım zaten Tazmanya canavarı 😂😂kim görse diyor ben bu kızın peşinde koşmaktan 10 kilo veririm ama ben niye veremiyorum 🥺🥺

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Sezaryan neden bukadar etkiliyor acaba kilo vermemeyi anlamış deyilim kilodan dolayi kendim den tiksiniyorum o derece canim
Ay bnde sevmiyorum millet ne güzel denemeden alıp giyiyor biz de ay dar mi dar olursa vs vs vs vs gıcık oluyorum kadınların hepsi aynı galibaa 😂 bilmymki ya sezeryanda göbek bir süre kalıyor bağla diyorlar bagladn mi sen

Tüm sayfalar yüklendi.