Zayıflama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Üyelerin Ürün Satış Bölümü kategorisinde Kumsalın annesi tarafından oluşturulan Zayıflama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,882 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Üyelerin Ürün Satış Bölümü
Konu Başlığı Zayıflama
Konbuyu başlatan Kumsalın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bedia demir

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İnşallah teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim inşallah 🥰🥰❤️🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle canım benim tek sağlığımız yerinde olsun da gerisi hallolcak inşallah ❤️
Rica ederim balimm

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha 🤣🤣 bende geçen gün siteye indim kadın bana diyo yeni mi tasindiniz yoo 6 yıldır oturuyoruz burda dedim diyor ilk kez gördüm seni dedim ben çok inmiyorum kızlarım da yanımdaydi parmağımda yüzük olmayınca bekar zannetmiş diyor ayy sen çok güzelsin valla Kaşın gözün kalemle çizilmiş sanki.. yok be abartma evlendikten sonra 10 yıl çöktüm dedim aaaa evlimisin diyor ben senin kardeşlerin sandım diyor 19 yaşında gözüküyorsun yuhhh dedim o kadar da değil 🤣🤣🤣🤣🤣24 yaşındayım dedim kız bir saat bana bakıyor şok şok birde 15 haftalık hamileyim diyince ağzımı kapatmadı 😅😅😅😅😅yemin ederim nerde tuhaf var beni buluyor birde gelmiş bana diyor numaranı bana ver 😂😂😂

Abla bende 1 saniye oturmuyorum ordan oraya koşuyorum kızım zaten Tazmanya canavarı 😂😂kim görse diyor ben bu kızın peşinde koşmaktan 10 kilo veririm ama ben niye veremiyorum 🥺🥺
Muhtesemmis ☺️ ani biriktirmek guzeldir ☺️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Hahaha 🤣🤣 bende geçen gün siteye indim kadın bana diyo yeni mi tasindiniz yoo 6 yıldır oturuyoruz burda dedim diyor ilk kez gördüm seni dedim ben çok inmiyorum kızlarım da yanımdaydi parmağımda yüzük olmayınca bekar zannetmiş diyor ayy sen çok güzelsin valla Kaşın gözün kalemle çizilmiş sanki.. yok be abartma evlendikten sonra 10 yıl çöktüm dedim aaaa evlimisin diyor ben senin kardeşlerin sandım diyor 19 yaşında gözüküyorsun yuhhh dedim o kadar da değil 🤣🤣🤣🤣🤣24 yaşındayım dedim kız bir saat bana bakıyor şok şok birde 15 haftalık hamileyim diyince ağzımı kapatmadı 😅😅😅😅😅yemin ederim nerde tuhaf var beni buluyor birde gelmiş bana diyor numaranı bana ver 😂😂😂

Abla bende 1 saniye oturmuyorum ordan oraya koşuyorum kızım zaten Tazmanya canavarı 😂😂kim görse diyor ben bu kızın peşinde koşmaktan 10 kilo veririm ama ben niye veremiyorum 🥺🥺
Kız Allah seni ne yapmasın Sümeyra güldürdün beni

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ayy evet hiç unutamiyacagim anılar😂😂

Sen beni gorseydin güvenligimizdeki kız arkadaşım oluyor kadının yanında gülmemek için zor tuttum kendimi ama sonra patladım gülmekten 🤣🤣🤣🤣
Şu an gözümde canlandırabiliyorum ve çok komik ya😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar