Zayıflama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Üyelerin Ürün Satış Bölümü kategorisinde Kumsalın annesi tarafından oluşturulan Zayıflama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,924 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Üyelerin Ürün Satış Bölümü
Konu Başlığı Zayıflama
Konbuyu başlatan Kumsalın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bedia demir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay bnde sevmiyorum millet ne güzel denemeden alıp giyiyor biz de ay dar mi dar olursa vs vs vs vs gıcık oluyorum kadınların hepsi aynı galibaa 😂 bilmymki ya sezeryanda göbek bir süre kalıyor bağla diyorlar bagladn mi sen
Kuzum ben bic baglamadim ve bende sezaryanliyom hic göbeğim yok

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kuzum ben bic baglamadim ve bende sezaryanliyom hic göbeğim yok
Ya ne güzel bnde ikinci de baglmdm zaten o olayın içinde canımın hic derdinde değildim vAlla cnm doğum yapalı bir hafta olacağı gün 17 saat sadece oturarak yolculukta yapmıştım inşallah bunda her şey yolunda olur da ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya ne güzel bnde ikinci de baglmdm zaten o olayın içinde canımın hic derdinde değildim vAlla cnm doğum yapalı bir hafta olacağı gün 17 saat sadece oturarak yolculukta yapmıştım inşallah bunda her şey yolunda olur da ❤️
Yani ne doğumu bildim ne o acının içinde kendimi bildim ne yedim ne içtim öyle haftalarca oturdum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Screenshot_20230407-124227_Gallery.jpg
bak kuzucuk

Yani ne doğumu bildim ne o acının içinde kendimi bildim ne yedim ne içtim öyle haftalarca oturdum
Guzel olucak hersey kuzum🥰 kiloyo dert etme gider ❤❤

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ay bnde sevmiyorum millet ne güzel denemeden alıp giyiyor biz de ay dar mi dar olursa vs vs vs vs gıcık oluyorum kadınların hepsi aynı galibaa 😂 bilmymki ya sezeryanda göbek bir süre kalıyor bağla diyorlar bagladn mi sen
Bağladım ama 2 aydır bağlamıyorum sanki içinde birtane daha var gibi gitmemiş 😁

Tüm sayfalar yüklendi.