Zor durumdayım 😔

• Konbuyu başlatan SBA
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SBA tarafından oluşturulan Zor durumdayım 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,806 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Zor durumdayım 😔
Konbuyu başlatan SBA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çilem ak
S

SBA

Guest
Merhaba hanımlar iyi akşamlar 9 haftalıktalık hamileyim ev işleri yaparken yemek yaparken kendimden geçecek gibi oluyorum bayılacak gibi elim ayağım boşalıyor gibi oluyor ayakta duramıyorum başına gelen var mı? Ne yapmam gerekiyor?

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar iyi akşamlar 9 haftalıktalık hamileyim ev işleri yaparken yemek yaparken kendimden geçecek gibi oluyorum bayılacak gibi elim ayağım boşalıyor gibi oluyor ayakta duramıyorum başına gelen var mı? Ne yapmam gerekiyor?
Canm ilk haftalarda bende öyleydim dinlenmen lazım bol bol

Ş

Şirin

Guest
Bence doktora danışın ve ayakta durmayin ilk 3,4 ay çok önemli.benim doktorum hiçbir iş yaptirmamis hatta yemek bile yapma demişti birkaç ay idare edin önemli olan bebisinizin sağlıkla dünyaya gelmesi gerisi bir şekilde hall olur

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İlk dört ay öyle oluyor dikkat et canım . Eşimle ayrı yaşıyoruz bende senin gibiydim oda işe gidiyordu endişeliydi benim için ben dört ay boyunca hiç bir iş yapmadım . Yemek kokusu gelince midem bulanıyordu kendimden geçiyordum resmen. Rahatsız olduğum için doktor da eşimde iş yapmamı istemediler. Bol bol dinlen senin ve bebeğin sağlığı daha önemli. Eşin siz düzenlene kadar dışardan idare etsin artık. Allah yardımcın olsun inşallah 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar