3 kilo cok mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan 3 kilo cok mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,147 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 kilo cok mu
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 37 haftadayım bugün doktora gittim 3 kilo dedi ben nedense korktum daha üç hafta var daha kilo alırsa nasıl doğurayım ben 🙈
Bende 39 haftalık doğurmuştum 4 kilo 55 cm doktor ooo çek çek bitmiyor demişti 😂😂 40 haftayı geçseydi belkide doğuramazdım. Bebeğim küvezde kalmıştı küvezde bir sürü bebek var tabi hemşireler bebekleri tek elleriyle çıkarıyolardı küvezden pide çıkarır gibi benimkini 2 elle tutuyorlardı mecbur daha oradayken hemşire bu hiç durmuyor yerinde senin çekeceğin var demişti ne kadar haklıymış 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de bugun gittim 33 hafta gebelik 2 kilo 82grm dedi normal mi
Evet gayet güzel kilosu 3500 kiloya yakın olur doğun kilosu 40 ı aşarsa geçebilirde

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
İnsaAllah wakti zamanında qelir🤲😊 40 hafta 9 ay 10 qune tekamül ediyor tam. Bana 21 Kasım denildi seninle ay qün aynıyız şuanda kasık we belimde adet aqrisi çekiyorum sendede warmi 🙄 sabahta küçük bi lekelenme qördüm pedimde
Kasık ve bel ağrısı oluyor arada bir ama canım lekelenme olmadı kız nişanın mı geldi yoksa doğumun yakın olabilir belki sen benden önce doğurcaksın sanırım eğer nişan geldiyse

Kilolara bakın maşallah benim bebekler 2500 kiloyu görmüyor yeni yaptığım doğumum ise 1900 gram maşallah maşallah maşallah size tuhafıma gidiyor bu kilolar 🙈🙈
Bebeğin nasıl çıktınız mı küvezden canım. Senin bebeğin anormal bi durumdan dolayı doğduğu için göremedi yavrucak kimsenin yanına kalmaz o sabinin günahı hiç üzülme kilo alır sağlığı yerinde olsunda inşallah Allah'ın izniyle

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 37 haftadayım bugün doktora gittim 3 kilo dedi ben nedense korktum daha üç hafta var daha kilo alırsa nasıl doğurayım ben 🙈
Normal canım 3 kilo ve zaten ultrason ölçümleri kesin olmuyor. 500 grama kadar yanılma payı oluyor. Bana doğumdan hemen önce söylenenden 300 gram eksik doğdu bebeğim. Sen yemene içmene dikkat etmeye devam et yani. Ki şuan doğsa bile 3 kilo çok değil canım

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Kasık ve bel ağrısı oluyor arada bir ama canım lekelenme olmadı kız nişanın mı geldi yoksa doğumun yakın olabilir belki sen benden önce doğurcaksın sanırım eğer nişan geldiyse

Bebeğin nasıl çıktınız mı küvezden canım. Senin bebeğin anormal bi durumdan dolayı doğduğu için göremedi yavrucak kimsenin yanına kalmaz o sabinin günahı hiç üzülme kilo alır sağlığı yerinde olsunda inşallah Allah'ın izniyle
Çok azıcık qeldi oqlumdada nisanın ne olduqnu biliyrm. Sürekli aqriyan bi aqrim war baklm hayırlısı Allahtan 😊

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Çok azıcık qeldi oqlumdada nisanın ne olduqnu biliyrm. Sürekli aqriyan bi aqrim war baklm hayırlısı Allahtan 😊
Allah sağlıkla versin herkesin kucağına inşallah ☺️ benim öyle değil çok olmuyor ama enfeksiyon çıkmıştı biraz ona bağlıyorum bende çünkü idrarım geldiği zaman daha çok ağrı oluyor belim yanıyor sanki yapınca hafifliyor

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağlıkla versin herkesin kucağına inşallah ☺️ benim öyle değil çok olmuyor ama enfeksiyon çıkmıştı biraz ona bağlıyorum bende çünkü idrarım geldiği zaman daha çok ağrı oluyor belim yanıyor sanki yapınca hafifliyor
Amin ecmain insaAllah 🤲💝 20 qün önce qittiqmde bendede azıcık enfeksiyon çıkmıştı doktr çok az ilaca qerek yok demsti ama bende dediqinz şekilde olmuyor idrar aqri yapmiyr yani.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Amin ecmain insaAllah 🤲💝 20 qün önce qittiqmde bendede azıcık enfeksiyon çıkmıştı doktr çok az ilaca qerek yok demsti ama bende dediqinz şekilde olmuyor idrar aqri yapmiyr yani.
Bu ara çok kasıklarımda baskı var çocuk çok baskı yapıyor ve sanki çenedim ayrılıyor gibi oluyor çatı genişlemesi olurken kemik ler ayrılıyor genişliyor o yüzden öyle hissediyorsun diyor doktor belki o baskıdan dolayı öyle sancılı oluyor zaten son haftalar da tuvalet meselesi en büyük problem oldu benim için çok baskı var hemen çıkacakmış gibi hissediyorum çok az ilaca gerek yok bol su iç dedi banada su içmek çile oluyor ama 😔

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bu ara çok kasıklarımda baskı var çocuk çok baskı yapıyor ve sanki çenedim ayrılıyor gibi oluyor çatı genişlemesi olurken kemik ler ayrılıyor genişliyor o yüzden öyle hissediyorsun diyor doktor belki o baskıdan dolayı öyle sancılı oluyor zaten son haftalar da tuvalet meselesi en büyük problem oldu benim için çok baskı var hemen çıkacakmış gibi hissediyorum çok az ilaca gerek yok bol su iç dedi banada su içmek çile oluyor ama 😔
Tez wakitte hayrlica kucaqmza alırız insaAllah aynı durumun içindeyim önceden lawabomu çok tutardm öyle uyanirdm uykudan şimdi lawaboya kalkiyrm minnacik lawabom war çocuk baskı yapıyor. Hayrlisi Allahtan

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Tez wakitte hayrlica kucaqmza alırız insaAllah aynı durumun içindeyim önceden lawabomu çok tutardm öyle uyanirdm uykudan şimdi lawaboya kalkiyrm minnacik lawabom war çocuk baskı yapıyor. Hayrlisi Allahtan
Aynen canım iyice dengemiz şaştı allah hayırlısıyla kurtulmak nasip etsin herkese iyice zorlaştı kemiklerim ayrılıyor mahvoldum 😳🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar