30 haftada bas donmesi mide bulantisi uyku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan 30 haftada bas donmesi mide bulantisi uyku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 889 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 30 haftada bas donmesi mide bulantisi uyku
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Peki uzun suruyomu canim hani diyolar 1 saate 5 ten fazla olmamali felan diye de benim 2 saat baya bi oluyor sonra normale donuyor korkuyorum doktor normal dedi ama biride hafata ilerledikce coaliyor diye okudum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inan kendimi yormuyorum daha cok yatiyorum asicik ama ben pek.oturamiyorum canim gebelimin 4 cu ayindan bu yana oyle surekli yatiyorum cunku surekli biseyey oldu icin bu kasilmalarda be de cok uzun sureli oluyor hani gunde 4 5 kez deil daha fazla ve arka arkaya mesela 1 saate 5 kez tum gun deil ama baya uzun sureli seninde oylemi doktora abartarak soyledim 1 saat 7 kez oldu diye normal dedi bakti hersey normal dedi ama rahat edemiyor insan deneyimli annelere soruyorum kusura bakmayin
Benim gün içinde baya oluyor canım helede yorulunca 🤦🏻‍♀️ama şükür sorun yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynen zaten oluyor yorulunca daha cok hele birsey almaya uzanayim 1 saat sonra beni mahvediyor ama cok oluncada kokruyorum
Bak normalde çok sıkıntı bebeğin kendini sıkması filan ama doktorum normal dedi bana . Şuan erken doğum riskin yok açılma yok endişe etme dedi . Ama geçmeyen bir sancı olur bebek hareketinde anormallik olursa o zaman gel dedi . Şuan bile kendini kasıyor düşün

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Bak normalde çok sıkıntı bebeğin kendini sıkması filan ama doktorum normal dedi bana . Şuan erken doğum riskin yok açılma yok endişe etme dedi . Ama geçmeyen bir sancı olur bebek hareketinde anormallik olursa o zaman gel dedi . Şuan bile kendini kasıyor düşün
Bana da oyle dediler ve bazilarinin bebek haraketi oldunu soyleduler ama ayir etmek bazen zor ve simdi yeri daraliyor daha cabuk buyudu icin sertlik oluyor dedi ama icim rahat etmiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bana da oyle dediler ve bazilarinin bebek haraketi oldunu soyleduler ama ayir etmek bazen zor ve simdi yeri daraliyor daha cabuk buyudu icin sertlik oluyor dedi ama icim rahat etmiyor
Bundan sonra zaten haraketleri çok can yakacak canım . Aşırı derecede canımı yakıyor mesela haraketleri benim

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Bundan sonra zaten haraketleri çok can yakacak canım . Aşırı derecede canımı yakıyor mesela haraketleri benim
Aynen bazen pozisyon deistirde sirtini verdinde o da sertlik yapiyomus bana doktorum midemin yanindan bakmami soyledi tum karnim sertlesiyosa o yalanciymis midemin yani yumusaksa bebekmis anlamadim giti bazilari hepsi kasilma diyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynen bazen pozisyon deistirde sirtini verdinde o da sertlik yapiyomus bana doktorum midemin yanindan bakmami soyledi tum karnim sertlesiyosa o yalanciymis midemin yani yumusaksa bebekmis anlamadim giti bazilari hepsi kasilma diyor
Doğru demiş canım bende öyle anlıyorum gerçek mi değil mi diye

Tüm sayfalar yüklendi.