30 haftada bas donmesi mide bulantisi uyku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan 30 haftada bas donmesi mide bulantisi uyku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 885 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 30 haftada bas donmesi mide bulantisi uyku
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
He.og
Doktoruna danıştin mi peki kansızlık tansiyon veya şeker kaynaklı da olabilir
Hemoglobinim dusuk cikti sanirim.ondanmis canim deyerler 160 olmasi gerekiyor benim 105 ti ilaca basladim ama hala ayni midem.bulanmiyor pekm ama dunya donuyor bubarda turkcede de hemoglobin diye yazdim kansizlik sanirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim be de de oyle ama cok deil agrim ama agirlik var karnimda sanki taş var ayakta duramiyorum ve zaten karnim sertlesti bu cuma ozlele gidicam yani 2 gun iyidim yine biseyler oluyor 33 olduk cok sukur
Valla gamzem ben bir kaç gündür ölüyorum resmen . Bak bugün 2 saatten beri ağrım var anormal bir şekilde çocuk hareket ediyor canımı aşırı yakıyor belden ani sancı giriyor sonra kasığıma en son rahim de duruyor. Haraketlerinin acısı yüzünden yatamıyorum bile uzansam bel ağrım devam ediyor yürümek için kalktım daha beter ağrıyor . Bu kız çok yaramaz Kayra bu kadar beter etmedi beni ağrı yönünden . Ama bu canımı okuyor bu sancılarla🥺🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
He.og

Hemoglobinim dusuk cikti sanirim.ondanmis canim deyerler 160 olmasi gerekiyor benim 105 ti ilaca basladim ama hala ayni midem.bulanmiyor pekm ama dunya donuyor bubarda turkcede de hemoglobin diye yazdim kansizlik sanirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim be de de oyle ama cok deil agrim ama agirlik var karnimda sanki taş var ayakta duramiyorum ve zaten karnim sertlesti bu cuma ozlele gidicam yani 2 gun iyidim yine biseyler oluyor 33 olduk cok sukur
İlaca yeni başladiysan anca etkisni gösterir canım birkaçgun için de etkisini gösterir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar