Sorum var 32 hafta + oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan 32 hafta + oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,065 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32 hafta + oruç
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Aynen ne bileyim herkes şimdi yatyr bbiizmkiler Malatya'ya gtmisti geldi zaten bekar kaynım var o bn buradayken öbür kaynım Hatay'da askeri personel di ona izin verdiler geldi bir haftalığına kimsw sormadi da vAlla
Sen kimseyi takma birtanem sağlığınızı düsün ♥️🤲🏻🤲🏻🤗🤗

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sen kimseyi takma birtanem sağlığınızı düsün ♥️🤲🏻🤲🏻🤗🤗
Aynen öyle cnm teşekkür ederim ❤️🥰 buraya geldiğimiz de doktora gittim ne kilo dedi ne resim verdi bugün resim de isteyeceğim kilosunu da soracağım özelde muanye 700 TL'ye yakın geçen sordum 600 lu bir şey dedi ama olmzsa doğumdan önce bir kaç kere giderim

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle cnm teşekkür ederim ❤️🥰 buraya geldiğimiz de doktora gittim ne kilo dedi ne resim verdi bugün resim de isteyeceğim kilosunu da soracağım özelde muanye 700 TL'ye yakın geçen sordum 600 lu bir şey dedi ama olmzsa doğumdan önce bir kaç kere giderim
Rica ederim canım beenim evet devlet vermiyor mesala bana canları isteyince veriyor isteemeyince vermiyor 😡

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Rica ederim canım beenim evet devlet vermiyor mesala bana canları isteyince veriyor isteemeyince vermiyor 😡
He ya çok sinir bozucu gerçekten daha bir tane devlet tek resim verdi 32 haftaligim iki kez özele gittim o verdi birde perinatolojiye gittim orda verdi bir sürü devlette bir şey yok ya yeminle sinir bozucu

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
He ya çok sinir bozucu gerçekten daha bir tane devlet tek resim verdi 32 haftaligim iki kez özele gittim o verdi birde perinatolojiye gittim orda verdi bir sürü devlette bir şey yok ya yeminle sinir bozucu
Evet canım benim ya hep hatıra kalıyor 😔

Tüm sayfalar yüklendi.