Sorum var 32 hafta + oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan 32 hafta + oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,070 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32 hafta + oruç
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnşallah verirler kuzum vermese bile sen kendin söyle ben oyle yapıyorum 😘😘♥️♥️
VAlla öyle yapacağım canım benim bugün söyleyeceğim ilk defa bu doktora gtcem yani burda ikinci gitmem o kadındı bu erkek inşallah iyi birisidir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

VAlla öyle yapacağım canım benim bugün söyleyeceğim ilk defa bu doktora gtcem yani burda ikinci gitmem o kadındı bu erkek inşallah iyi birisidir
Nisan da sürekli giderim nst için falan o zmn da günü verirler galiba ikinci de aylar öncesinden verildi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Nisan da sürekli giderim nst için falan o zmn da günü verirler galiba ikinci de aylar öncesinden verildi
Ya ne güzel son aylar heyecanli özlemim♥️♥️♥️🤲🏻🤗

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yani evet yavaş yavaş sona doğru gidiyoruz nasıl olaack diye düşünüyorum acaba kime benzeyecek acaba fesat mi akıllı mi olacak 😃 kız zamn su gibi akıp geçiyor gerçekten vAlla
Ya evet vallaha insna herşeyi merak ediyor rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
VAllaa ay oda ne bileyim 😃😃 maşallah az kalmış sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim ❤️🥰 ban ada diyorlar vAlla ya

VAlla cnm bugün zaten hastym tutmdm da bakalım teşekkür ederim sen tutuyor musun cnm ?
Amin canım inşallah işte ağzı olan konuşuyor salla😂

Tüm sayfalar yüklendi.