Sorum var 32 hafta + oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan 32 hafta + oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,061 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32 hafta + oruç
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar bugün 32 hafta olduk nasipse 38 hafta doğumum bugün doktor kontrolüm.var konum şu ben bu gebeliğim de açlığa susuzluğa hiç dayanamıyorum ve dün gece den beri ishal istifra karın ağrısı çekiyorum çok rahatsızım bugün tutmadım hala hastayim ama çevremdekiler kaynnam vs tut tut diyor şuan depremden dolayı bursa da hep beraberiz ama eşim tutma oruç bebek büyüdü zararı olur diyo diğer gebeliklerde 2 3 ayliklarda tuttum fikirlerinize ihtiyacım var gerçekten ortada kaldım öbür bebeğim riskliydi birde bunda da eşim ne olur ne olmaz diye tutma diyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve dünden beri bebeğim hiç oynamadı kaç saat bekledim sabah zorla biraz oynadı gribim de bir yandan
Rahatsız oluyorsan eğer tutma canım kendini hiç zorlama Allah'ın izniyle seneye kazasını tutarsın

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün 32 hafta olduk nasipse 38 hafta doğumum bugün doktor kontrolüm.var konum şu ben bu gebeliğim de açlığa susuzluğa hiç dayanamıyorum ve dün gece den beri ishal istifra karın ağrısı çekiyorum çok rahatsızım bugün tutmadım hala hastayim ama çevremdekiler kaynnam vs tut tut diyor şuan depremden dolayı bursa da hep beraberiz ama eşim tutma oruç bebek büyüdü zararı olur diyo diğer gebeliklerde 2 3 ayliklarda tuttum fikirlerinize ihtiyacım var gerçekten ortada kaldım öbür bebeğim riskliydi birde bunda da eşim ne olur ne olmaz diye tutma diyor

Ve dünden beri bebeğim hiç oynamadı kaç saat bekledim sabah zorla biraz oynadı gribim de bir yandan
Canim hamileyken tutmayabilirsin, dinen musade var tutmamak icin,ki zaten hastayim sekerim dusuyo diyosun kendinide bebwginide riske atma ,sonra kazasini tutarsin

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canim hamileyken tutmayabilirsin, dinen musade var tutmamak icin,ki zaten hastayim sekerim dusuyo diyosun kendinide bebwginide riske atma ,sonra kazasini tutarsin
Aynen öyle canım doktorum da kızdı bebek için riskli dedi kan akışı azalır aç susuz kalır dedi güzel yorumun için teşekkürler ❤️🥰🤩

Sağol canım 6 40 ta okuyor burda 😁
Burda 7.30 gibi vAlla

Sağol canım 6 40 ta okuyor burda 😁
Burda 7.30 gibi vAlla

Kızlar normalde sezeryan 38 di bende 38 de doğum yaptım şimdi artık 39 daymiş bende gün sayıyordum vAlla hesap geri bir hafta uzadı vAlla neredeyse günümün bittiği zaman hesaba göre iki gün önce

Aynen öyle canım doktorum da kızdı bebek için riskli dedi kan akışı azalır aç susuz kalır dedi güzel yorumun için teşekkürler ❤️🥰🤩

Burda 7.30 gibi vAlla

Burda 7.30 gibi vAlla

Kızlar normalde sezeryan 38 di bende 38 de doğum yaptım şimdi artık 39 daymiş bende gün sayıyordum vAlla hesap geri bir hafta uzadı vAlla neredeyse günümün bittiği zaman hesaba göre iki gün önce
Hatta 39 tam günümün bittiği gün 40 hafta zaten olmuyormuş
Kafam karıştı vAlla billa 😃

Son düzenleme:

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank

Burda 7.30 gibi vAlla

Burda 7.30 gibi vAlla

Hatta 39 tam günümün bittiği gün 40 hafta zaten olmuyormuş
Kafam karıştı vAlla billa 😃
Doğu tarafı erken okuyor şükür😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar