Sorum var 32 hafta + oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan 32 hafta + oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,063 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32 hafta + oruç
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ben dıyarbakırdayım canım 🥰
Ya ne guzel Sümeyra da oradaydı ne güzel bende orayı merak ediyorum belki bir gün görürüm lise de arkadaşım vardı öve öve biteremezdi ve Suzan Suzi diye bir şarkısı var bayılırım o alistrdi hala dinlerim sende biliyor msn o şarkıyı onda diyarbakiri tanıyordu aslen de oralı msn cnm ?

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Öyle kız görsen kaynanam görümceleeim hepsi oruçlu olmamı bekliyor hatta bi tane görümcem sen bilerek ramazana denk getiryoesun oruç tutmamak için oğlumda da lohusqlığım ramazana denk gelmişti gülüp geçiyorum 😂
Ben 39+1 heran doğabilir benimki😂
Ayy bende aynı şekil büyük kızım da emziriyorum 1 aylık doğum yapmıştım ikinci kızimdada hamileydim bundada hamileyim ama tuttum hepsini😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya ne guzel Sümeyra da oradaydı ne güzel bende orayı merak ediyorum belki bir gün görürüm lise de arkadaşım vardı öve öve biteremezdi ve Suzan Suzi diye bir şarkısı var bayılırım o alistrdi hala dinlerim sende biliyor msn o şarkıyı onda diyarbakiri tanıyordu aslen de oralı msn cnm ?
Ayy evet bende doğma büyüme değilim ama annem babam buralı gerçekten görmeye değer ve şu dışardan insanlar İstanbul vs burayı köy gibi zannediyorlar ama bir gelip görsünler birdaha bu şehirden ayrilamazlar insanları ayrı sempatik ve misafirperver 😊😊

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ayy bende aynı şekil büyük kızım da emziriyorum 1 aylık doğum yapmıştım ikinci kızimdada hamileydim bundada hamileyim ama tuttum hepsini😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayy evet bende doğma büyüme değilim ama annem babam buralı gerçekten görmeye değer ve şu dışardan insanlar İstanbul vs burayı köy gibi zannediyorlar ama bir gelip görsünler birdaha bu şehirden ayrilamazlar insanları ayrı sempatik ve misafirperver 😊😊
Ya ne kadar güzel canım benim bende merak ediyorum gelmek istiyorum inşallah gelriim görürüm bir gün canım benim❤️ arkadsim da öyleydi diyarbakirli diye konuşmasıyla dalga geçiyorlardi işte benimle arası iyydi dertleşir oturrdk hep çok dünya iyisiydi hep diyordu gel gör bir kere diyordu tarihi acısı bambaşka ❤️❤️

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım sümeyrayla aynı şehirdeyiz😍
Yok canım aslen vanlıyım eşim memur olduğu için buraya geldik tayin sebebiyle gerçekten çok güzel bir şehir 😍

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Öyle valla ne yapalım ekmek parası işte bi şekilde kazanmak zorundasın🥲
Tabiki de aha bende evlendim 7 sene oldu bir sene tek yanımda eşim kaldı ekmeğin neredeyse ordasin işte o gidiyor ara sıra geliyor olsun canı sağolsun yeter vAlla yaşlanınca artk yanyana oiuruz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar