Sorum var 37 haftalığım sezeryan diyor bakarmısın lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tubis tarafından oluşturulan 37 haftalığım sezeryan diyor bakarmısın lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,431 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 haftalığım sezeryan diyor bakarmısın lütfen
Konbuyu başlatan Tubis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tubis

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık gebeyim bebek doğum kanalına inmiş durumda ve suyu çok iyi hareketleri de bebeğim 2.590 gram haftasına göre zayıf diyor zayıf olduğu için 7 gün sonra sezeryanla alırım diyor özele gidiyorum yardımcı olur musunuz bu durumu yaşayan veya ne yapıyım yardım edin :(
Bende ilkinde özele gidiyodum bebeğin 3kg dedi ondan 3gun sonra doğum yaptım bebeğim 4kilo 50 gram doğdu bı de diyo ne ara bu kadar kilo aldı bence yanılma payı var biraz bekle derim erken doğan bebekler sıkıntılı oluyo ciğerleri tam gelismiyo Allah yardımcın olsun inşallah canm ❤️🤲

Tubis

Kayıtlı Üye
rank
Başka bi doktora görün canım nasipte varsa sezaryen olur ama biraz daha bekleyip bebek toparlansin hemen kabul etme bı sorunu yokSa bebeğin
Bebek gayet hareketli mutlu dedi tek derdi kilo doktorun anlamıyorum dediğiniz gibi en iyisi beklemek
Ay yok yok bebeğin kendi zamanında doğması daha sağlıklı olur bak sen hiç durma başka doktora git o ne diyecek bakalım hiç mantıklı değil o doktorun öyle demesi inanılacak şey değil
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay yok yok bebeğin kendi zamanında doğması daha sağlıklı olur bak sen hiç durma başka doktora git o ne diyecek bakalım hiç mantıklı değil o doktorun öyle demesi inanılacak şey değil
Bizde çok şaşkınız 9 aydır gittiğim doktorun böyle yapması çok üzücü ağlıyorum doktordan çıktığımdan beri insanı çaresiz bırakıyorlar

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Doğum ücretini bir ay önceden öğrendim sezeryan normal doğum ücreti aynı dediler fark almıyorlar mis bugün yine sordum aynı cevabı verdiler doktor izne mi çıkacak acaba aklıma bitek o geldi

Bebek gayet hareketli mutlu dedi tek derdi kilo doktorun anlamıyorum dediğiniz gibi en iyisi beklemek

Kuzum bekle ya yazık değil mi benim oğlumda 2800 doğdu 38 de hiç takma kilosuna doğunca hemen kilo almaya başlıyorlar doktorun çok saçma konuşmuş 😏

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık gebeyim bebek doğum kanalına inmiş durumda ve suyu çok iyi hareketleri de bebeğim 2.590 gram haftasına göre zayıf diyor zayıf olduğu için 7 gün sonra sezeryanla alırım diyor özele gidiyorum yardımcı olur musunuz bu durumu yaşayan veya ne yapıyım yardım edin :(
Bebekte sorun yok sende yok niye boşuna sezeryan derki bir doktor bence normal doğuma engel birşey yoksa bekle sezeryan olma kilo alır

Tubis

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilkinde özele gidiyodum bebeğin 3kg dedi ondan 3gun sonra doğum yaptım bebeğim 4kilo 50 gram doğdu bı de diyo ne ara bu kadar kilo aldı bence yanılma payı var biraz bekle derim erken doğan bebekler sıkıntılı oluyo ciğerleri tam gelismiyo Allah yardımcın olsun inşallah canm ❤️🤲
Ah bu doktorlar Allah razı olsun Allah hepimizin yardımcısı olsun cevap veren herkese çok teşekkür ederim ❤️

Kuzum bekle ya yazık değil mi benim oğlumda 2800 doğdu 38 de hiç takma kilosuna doğunca hemen kilo almaya başlıyorlar doktorun çok saçma konuşmuş 😏

Bende bekleyim diyorum canım aynen saçma konuştu çok üzüldüm

Bende bekleyim diyorum canım aynen saçma konuştu çok üzüldüm

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank

Bizde çok şaşkınız 9 aydır gittiğim doktorun böyle yapması çok üzücü ağlıyorum doktordan çıktığımdan beri insanı çaresiz bırakıyorlar
Daha niye sezeryan diye ısrar ediyo saçma nedenlerle acaba git canım başkasına kiloyu hiç takma bebeğimde küçüktü şimdi ondan büyüklerden bile daha toplu onun erken doğması solunumu yönünden virüsler yönünden sıkıntı olur sen kendine sakın stres yapma haftalık kontrole devam et ve bekleyeceğini söyle

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Ben 15 tatil yaklaştığı için izine çıkacak diye değerlendiriyorum bence bu yüzden yapıyor
Olabilir canım benim doğum zamanda bayrama haftasına geldi banada suyu azaldı suni sancı verelim dedi açılma olmayınca sezeryan oldum işlerine geldiği gibi hareket ediyorlar bu sadece bebeğin değil seninde hayatını etkiliyo normal doğum en sağlıklısı ben bekledim normal için ama nasip olmadı canım her zaman doktor doktordan üstündür farklı doktorları degerlendir

Tubis

Kayıtlı Üye
rank
Daha niye sezeryan diye ısrar ediyo saçma nedenlerle acaba git canım başkasına kiloyu hiç takma bebeğimde küçüktü şimdi ondan büyüklerden bile daha toplu onun erken doğması solunumu yönünden virüsler yönünden sıkıntı olur sen kendine sakın stres yapma haftalık kontrole devam et ve bekleyeceğini söyle
Dediğiniz gibi bekleyeceğimi söyleyim en iyisi bir hafta daha bile beklesem benim icin iyi olacak Allah razı olsun hepinizden

Tüm sayfalar yüklendi.