Sorum var 37 haftalığım sezeryan diyor bakarmısın lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tubis tarafından oluşturulan 37 haftalığım sezeryan diyor bakarmısın lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,429 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 haftalığım sezeryan diyor bakarmısın lütfen
Konbuyu başlatan Tubis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tubis

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık gebeyim bebek doğum kanalına inmiş durumda ve suyu çok iyi hareketleri de bebeğim 2.590 gram haftasına göre zayıf diyor zayıf olduğu için 7 gün sonra sezeryanla alırım diyor özele gidiyorum yardımcı olur musunuz bu durumu yaşayan veya ne yapıyım yardım edin :(
Bir devlet hastanesinede git canım. Gerek var mı böyle bir şeye diye sor

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık gebeyim bebek doğum kanalına inmiş durumda ve suyu çok iyi hareketleri de bebeğim 2.590 gram haftasına göre zayıf diyor zayıf olduğu için 7 gün sonra sezeryanla alırım diyor özele gidiyorum yardımcı olur musunuz bu durumu yaşayan veya ne yapıyım yardım edin :(
Zayif oldugu icin bir gerekce olamaz ilk dogumda bende oldum ama bende kilo azdi kalp atisi azalinca aldilar bide bende acilma hic yoktu

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Saçmalamış yahu daha 3 haftan var son haftalarda alıyor zaten ayrıca özeller sezeryanla doğumu bu yatkın malesef. Bebeğim 2850 ile doğdu canım saglikliysa bu kilolar en iyisi dünyaya geldikten sonra kiloyu hızlı bir şekilde alıyor zaten. Sağlık sorunun yoksa son haftana kadar bekle eğer varsa tabiki doktor bilir. Ama bebeğim zayıflığı bahane değil prematüre değil bu cocuk

Tubis

Kayıtlı Üye
rank
Saçmalamış yahu daha 3 haftan var son haftalarda alıyor zaten ayrıca özeller sezeryanla doğumu bu yatkın malesef. Bebeğim 2850 ile doğdu canım saglikliysa bu kilolar en iyisi dünyaya geldikten sonra kiloyu hızlı bir şekilde alıyor zaten. Sağlık sorunun yoksa son haftana kadar bekle eğer varsa tabiki doktor bilir. Ama bebeğim zayıflığı bahane değil prematüre değil bu cocuk
Bugün başka doktora gittim oda sezeryanlik bı durum yok şuan dedi değin gibi canım özeller sezeryanci ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zayif oldugu icin bir gerekce olamaz ilk dogumda bende oldum ama bende kilo azdi kalp atisi azalinca aldilar bide bende acilma hic yoktu
Bendede kiloyla alakası yok sezeryan yapmak için bence

Tüm sayfalar yüklendi.