Sorum var 37 haftalığım sezeryan diyor bakarmısın lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tubis tarafından oluşturulan 37 haftalığım sezeryan diyor bakarmısın lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,431 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37 haftalığım sezeryan diyor bakarmısın lütfen
Konbuyu başlatan Tubis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tubis

Tubis

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi doktor arıyorum Kayseri de
Olabilir canım benim doğum zamanda bayrama haftasına geldi banada suyu azaldı suni sancı verelim dedi açılma olmayınca sezeryan oldum işlerine geldiği gibi hareket ediyorlar bu sadece bebeğin değil seninde hayatını etkiliyo normal doğum en sağlıklısı ben bekledim normal için ama nasip olmadı canım her zaman doktor doktordan üs

tündür farklı doktorları degerlendir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi doktor arıyorum Kayseri de
İnşallah iyi bir sonuç alırım başka doktordan çok teşekkür ederim

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık gebeyim bebek doğum kanalına inmiş durumda ve suyu çok iyi hareketleri de bebeğim 2.590 gram haftasına göre zayıf diyor zayıf olduğu için 7 gün sonra sezeryanla alırım diyor özele gidiyorum yardımcı olur musunuz bu durumu yaşayan veya ne yapıyım yardım edin :(
Canım benim muz çerez kuru meyve çok tüket 1 haftada ne kadar kilo aldırsan iyidir. İstersen bir devlete gözük özeller genelde sezeryancı

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
37 haftalık gebeyim bebek doğum kanalına inmiş durumda ve suyu çok iyi hareketleri de bebeğim 2.590 gram haftasına göre zayıf diyor zayıf olduğu için 7 gün sonra sezeryanla alırım diyor özele gidiyorum yardımcı olur musunuz bu durumu yaşayan veya ne yapıyım yardım edin :(
3.200 dediler 4.000 gram doğuran ben 😂😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebeğin kilosu iyi bence canım sen başka bir doktora da görün istersen

Tubis

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim muz çerez kuru meyve çok tüket 1 haftada ne kadar kilo aldırsan iyidir. İstersen bir devlete gözük özeller genelde sezeryancı
Başka bir doktora gözükecegim inşallah olumlu cevap alırım Allah razı olsun

Maşallah minige 😂🥰

Maşallah minige 😂🥰

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bebek gayet hareketli mutlu dedi tek derdi kilo doktorun anlamıyorum dediğiniz gibi en iyisi beklemek

Bizde çok şaşkınız 9 aydır gittiğim doktorun böyle yapması çok üzücü ağlıyorum doktordan çıktığımdan beri insanı çaresiz bırakıyorlar
Ağlama kız değmez vallahi bak bebeğini düşün öncelik onun iyi olması ağlaman üzülmen ona hiç iyi gelmez şu zamana kadar taşıdın sağlıkla al kucağına inşallah doktorunu feğiltir yeter hatta mümkünse devlete git artık takibini orda yaptır ora da sezeryan derse sebebi en azından kilosu olmaz çünkü mantıktan ve gerçekten çok uzak bir neden

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk çocuğumu 37de doğurdum doğum kanalına girdi ama açılmam olmadı zaten plesanta altaydı nst ye bağladılar sancı başlamış hemen doğuma almamız lazım dediler. 2900 civarı diyorlardı 3100 doğdu. Sezeryanla doğması tercihse bekleyebildiğin kadar beklemeni tavsiye ederim ben normal doğurmayı çok istedim ama kısmet olmadı.

Tubis

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk çocuğumu 37de doğurdum doğum kanalına girdi ama açılmam olmadı zaten plesanta altaydı nst ye bağladılar sancı başlamış hemen doğuma almamız lazım dediler. 2900 civarı diyorlardı 3100 doğdu. Sezeryanla doğması tercihse bekleyebildiğin kadar beklemeni tavsiye ederim ben normal doğurmayı çok istedim ama kısmet olmadı.
Bende normal.dogumu çok istiyorum inşallah olur 7 gün içinde karar verip önüme bakmam lazım Allah razı olsun Allah tüm annelere yardım etsin

Ağlama kız değmez vallahi bak bebeğini düşün öncelik onun iyi olması ağlaman üzülmen ona hiç iyi gelmez şu zamana kadar taşıdın sağlıkla al kucağına inşallah doktorunu feğiltir yeter hatta mümkünse devlete git artık takibini orda yaptır ora da sezeryan derse sebebi en azından kilosu olmaz çünkü mantıktan ve gerçekten çok uzak bir neden
Aynen öyle canım Allaha dua etmekten başka çarem yok Allah razı olsun

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Cnm devlete de kontrole gitt özel bilerek sezeryene aliyo bence sezeryen asla düsşünmee Allah kimseyi mecbur etmesinn

Tüm sayfalar yüklendi.