Aldatmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde HANİFE tarafından oluşturulan Aldatmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,424 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatmak
Konbuyu başlatan HANİFE
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilalll

HANİFE

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar Eşim beni aldattığını öğrendim Ne olursunuz telefonunda telefon deseni var Bir türlü çözemiyorum nasıl çözebilirim Bilen varsa Ne olursunuz yardımcı olun😓😓😓😢😢

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar Eşim beni aldattığını öğrendim Ne olursunuz telefonunda telefon deseni var Bir türlü çözemiyorum nasıl çözebilirim Bilen varsa Ne olursunuz yardımcı olun😓😓😓😢😢
Allah yardımcın olsun canım böyle insanlar neden var anlamıyorum eşin olduğu halde başka kadınla konuşunca ne oluyo acaba yazık ya

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Ben olsam o telefonu kafasınsa kırar bide kapı dışarı ederim onu allahın cezaları😡😡

HANİFE

Kayıtlı Üye
rank
Bende şüpheleniyorum kendi eşimden ama zerre umursamıyorum sadece laf attım anlamıştır die tahmin ediyorum. Bi insan sadiksa kim naparsa yapsın yanlısı olmaz ama sadakat bilmiyorsa kırk düğümle de bağlasan durmaz dedim sustu hiç bir şey diyemedi
Dogru diyorsun ama ben duramiyorum uyuyamiyorum canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben olsam o telefonu kafasınsa kırar bide kapı dışarı ederim onu allahın cezaları😡😡
Ben de oyle yapicam ama ilk once kanit olsun ozaman napicami biliyorum canim😓

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Gmail şifresini biliyorsan şifresini sıfırlayabilirsin ama anlar şifre kırıldığı için. Nasıl öğrendin aldattığını

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Gece gizlice hafıza kartını al kendi teline tak belki resim falan bulabilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu durumu kayınvaliden ya da görümcen kimse seni anlayıp yanında olacak birisi varsa bir araya geldiğinizde telefonunu istesin ve bakın işi varmış gibi annesinden mesajları okuyacağını şüphe etmez ama senin yanında olacaklarsa tabi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar