Aldatmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde HANİFE tarafından oluşturulan Aldatmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,464 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatmak
Konbuyu başlatan HANİFE
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilalll

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum benim eşim sifre birakiyodu tlfnuna basta sonra bende kendi tlfnuma uygulam sifrrsi indirdim her uygulamaya farkli sifreler koydum soruncada bendeki sifreyi görünce ne hissettin dedim dediki bi haltlar karistiriyon yoksa niye sifre koyasin bende dedim o zmn sen sifreyi kaldir yada bana da soyle yoksa asla telefonuma baktirmam😃😃 hemen kaldirdi senin benden baska özelin olabilirmi ki sifreni benden gizliyon o ne yaparsa aynisini yapacağıma yemin etmişim onun yanında çok şükür sonrada hatasini görmedim 😉😉
Hiç şifresini saklamadı ama yinede ipi bırakmam herkes benim kocam yapmaz diye başlıyor ama nefis meselesi bunun erkeği de değil sadece kadınlarda da var. En iyisi karşılıklı takip göz dağı devir çok değişti öyle kadınlar var ki sırf evli diye kafayı takıyorlar adamlara. Çok böyle ahlaksız kadın var maalesef tabi erkeğin fıtratına da bağlı biraz yapmayacak olan asla yapmaz gerçekten karakter meselesi seven erkekde aldatır bu böyle sevgiye asla güvenmem istediği kadar sevsin

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Hiç şifresini saklamadı ama yinede ipi bırakmam herkes benim kocam yapmaz diye başlıyor ama nefis meselesi bunun erkeği de değil sadece kadınlarda da var. En iyisi karşılıklı takip göz dağı devir çok değişti öyle kadınlar var ki sırf evli diye kafayı takıyorlar adamlara. Çok böyle ahlaksız kadın var maalesef tabi erkeğin fıtratına da bağlı biraz yapmayacak olan asla yapmaz gerçekten karakter meselesi seven erkekde aldatır bu böyle sevgiye asla güvenmem istediği kadar sevsin
Eşimin beni aldatmasina dayanamam sanirim zaten normalde annesine karsi bile beni savunmuyor cok zoruma gidiyor bari bunu yapmasin yani düşününce bile üzülüyorum 😞😞😓😓

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Eşimin beni aldatmasina dayanamam sanirim zaten normalde annesine karsi bile beni savunmuyor cok zoruma gidiyor bari bunu yapmasin yani düşününce bile üzülüyorum 😞😞😓😓
Benim eşim ayrı büyüdüğü için biraz korkuyor evlilik bitmesinden ve yuva bozulmasından en istemediği şey onun zorluğunu bildiği için bide annesinden Ayrı kalmayı tatmış anne baba bir olmamasını görmüş o yüzden aileye daha çok önem veriyor hele bide çocuk olunca daha da arttı sanki

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim ayrı büyüdüğü için biraz korkuyor evlilik bitmesinden ve yuva bozulmasından en istemediği şey onun zorluğunu bildiği için bide annesinden Ayrı kalmayı tatmış anne baba bir olmamasını görmüş o yüzden aileye daha çok önem veriyor hele bide çocuk olunca daha da arttı sanki
Umarim hep boyle devam eder 🌹🌹🌹

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah yaa rabbim göstermesin en güvendiğim insan sırtımı yasladığım dağ. Bi yanlışını görsem asla affedemem yüzüne dahi bakmam o dakka ama kendime de zor gelebilirim rabbim kimseye yaşatmasın bunu inşallah
İnsallah ya en korktuğum sey bende boyke bisey yaptığını görürsembirakir giderim onu ama birakmak istemiyorum eşimi 😓😓😓allah hidayet versin beb oma sadik kalabiliyorum meseka onu aldatmiyorum herseyini noksansiz yazirlayip önüne birakiyom buna rağmen boyke yaparsa bende onu birakirim😓😞

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah ya en korktuğum sey bende boyke bisey yaptığını görürsembirakir giderim onu ama birakmak istemiyorum eşimi 😓😓😓allah hidayet versin beb oma sadik kalabiliyorum meseka onu aldatmiyorum herseyini noksansiz yazirlayip önüne birakiyom buna rağmen boyke yaparsa bende onu birakirim😓😞
İnsan emeklerine daha çok üzülüyor nelere katlanıyor sun o neler peşinde oluyor Allah inşallah şaşırtmasın vallahi. Bende herşeyi kaldırırım ama asla ihanetini görmeyim o zaman gölgemi bile bulamaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar