Aldatmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde HANİFE tarafından oluşturulan Aldatmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,487 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatmak
Konbuyu başlatan HANİFE
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilalll

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Büyük konusmayin bence herkesin aile sorunu bir olmuyo aldatmak kabul edilmez ama bir hata yapmis olabilir pisman olup esine kendini affetirebilir
Aldatmanın ne gibi bir aile sorunu olabilir yani bu mesajı yazan hanımefendinin kocasına karilik yapmadığını ima etmeye çalışıyorsunuz? Yada yeterince eşine sevgimi vermemiş Adı üstünde ALDATMAK yani eşi ve cocuklarini hiçe sayıp onca yılı emeği çöp edip baska bir kadına gitmek her ne olursa olsun bir kadın Aldatilmamli madem yapicak boşasin . Öyle gitsin neden o kadının gururuyla oynuyor ki? Bir kadın her ne kadar kötü olursa olsun Aldatilmayi hak etmiyor ben kendi adıma söylüyorum asla affetmem direk bosanirim ..

H

Hasret

Guest
Arkadaşlar Eşim beni aldattığını öğrendim Ne olursunuz telefonunda telefon deseni var Bir türlü çözemiyorum nasıl çözebilirim Bilen varsa Ne olursunuz yardımcı olun😓😓😓😢😢
Canim benim bence ne yap biliyomusun esin telefonu eline almadan önce ekranı gizlice temizle sonra onu izle ekran kilidini acar açmaz hemen ani hareketle bisey yap iste ne bilim nefesin tutulmuş gibi yap su getir de gitsin yada bağır birden aaa böcek var yada.mutfakta ates cıktı de ve o telefonu elinden bıraktığı 'an telefonu eline al düz tut ve ışığa doğru desen gözükür bu taktik olmazsa tekrar yaz.bana

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Hanife zaten aldatildigindan eminsen telefon kilidini ne yapacaksın ki! Daha çok üzüleceksin yikilacaksin okuduklarin gördüklerin karşısında. Kocanla bu durumu konuştun mu?

Y

Yarenimm

Guest
Benim eşim kendi ağabeyi yengesini aldattı diye yengesini evine alıp abisiyle baya kavga edip demir ayaklı sandalye fırlattı abisinin kaşına dikiş atıldı o derece kavga edip abisine kapılarını kapadı elin kızına nasıl kıyarsın onu üzmeyemi aldın babasının evinden kopardın nasıl bi miden var köpekmisin sen çok eşli ki onlarda bike merhamet var seninde kızın var daha bisürü şey söyledi tiksindi abisinden resmen adam ki aldatmada adam tek kişiyle sevgili gibi değil bildiğin genel eve gitmiş sınuç yengesi abisini affetti diye onada kızdı ama saygı gösterito kapımız açık diyo ama abisiyle hayla konuşmuyo,, bu adamdan yani kocamdan ben şüphelendim buara sürekli elde telefon benden gizli yazışma yav durduk yere çöpe iniyo könürlükte telefonla konuşuyo apt içinde telefon kapatıpta geçiyo kahroldum ama meğer anneler günü hediyesi için istediğim beşiği yaptırıyormuş dün öğrendim ve kendinden utanıyorum şimdi hem bu olayı yeni yaşayıp üstüne konuyu görünce paylaşmak istedim bencede iyice emin olun allah herkeze hayırlı eş nasip etsin inşallah cinsiyet farketmeksizin hayırlı merhametli vicdanlı eş ile ömür geçirelim inşallah

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Aldatmanın ne gibi bir aile sorunu olabilir yani bu mesajı yazan hanımefendinin kocasına karilik yapmadığını ima etmeye çalışıyorsunuz? Yada yeterince eşine sevgimi vermemiş Adı üstünde ALDATMAK yani eşi ve cocuklarini hiçe sayıp onca yılı emeği çöp edip baska bir kadına gitmek her ne olursa olsun bir kadın Aldatilmamli madem yapicak boşasin . Öyle gitsin neden o kadının gururuyla oynuyor ki? Bir kadın her ne kadar kötü olursa olsun Aldatilmayi hak etmiyor ben kendi adıma söylüyorum asla affetmem direk bosanirim ..bakin

Aldatmanın ne gibi bir aile sorunu olabilir yani bu mesajı yazan hanımefendinin kocasına karilik yapmadığını ima etmeye çalışıyorsunuz? Yada yeterince eşine sevgimi vermemiş Adı üstünde ALDATMAK yani eşi ve cocuklarini hiçe sayıp onca yılı emeği çöp edip baska bir kadına gitmek her ne olursa olsun bir kadın Aldatilmamli madem yapicak boşasin . Öyle gitsin neden o kadının gururuyla oynuyor ki? Bir kadın her ne kadar kötü olursa olsun Aldatilmayi hak etmiyor ben kendi adıma söylüyorum asla affetmem direk bosanirim ..
Bakin kimse sizin ne yapacaginizi sormuyo burda kadin emin degil esinin onu altattigindan kadin hamile hamileyken insan daha duygusal oluyo saglikli dusunemiyor ona soylememiz gereken ben bunu yaparim sunu yaparim diye kafasini bulandirmaktansa kardesimizin ne yapacagi aslinda belli yapacagi en guzeli karsinina alip konusmali konusmadan hayatta bunu cozemezsiniz cunku hamilesiniz bebeginizede sizede yazik hergun suphe icinde olmaktansa.arkadasin biri yazmis esi ona supriz yapmis gizli sakli telefona bakiyomus sonradan anlamiski bebegine esinin istedigi besigi almis yani demek istedim bu kimse kimsenin evinin icini bilemez aile sorusu dedigim bu altatilmayi hic bir kadin hak etmez heleki hamileyken ama biri bana benim esim beni altatiyo diyonce ben olsam hemen bosanirim demem sahsen

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar Eşim beni aldattığını öğrendim Ne olursunuz telefonunda telefon deseni var Bir türlü çözemiyorum nasıl çözebilirim Bilen varsa Ne olursunuz yardımcı olun😓😓😓😢😢
Nedense erkekler hamileyken aldatıyor genelde biz onların bebeğini taşıyoruz ilgi göstersinler istiyoruz onlar başkalarıyla olmayı tercih ediyolar ilk kızımda bende aldatildim doğumuma 1 ay kalmıştı öğrendiğimde çok üzüldüm annemin evine gittim onlar yuvam yıkılmasın diye geri gönderdiler beni sonra bi daha hiç birseyini duymadım Allaha şükür inşallah böylede devam eder kabullenmesi çok zor Hâlâ yüzüne baktıkça o günü hatırlıyorum üstünden 3 yıl geçmesine rağmen Allahım senin eşini ve diğer erkekleride ıslah etsin..

Çiğdempatir

Kayıtlı Üye
rank
Whatsap geçmişine bak dosyaların a giriş yap Whatsap i seç sonra images e bak sent yazar o sent yazan geçmiş işte kime ne resim attıysa gorursun aynı şeyi videolara Da yap 👍

Liyaasyaa

Kayıtlı Üye
rank
Bnm anlamadigim evli bi adam neden telefonuna sifre koyar hadi koydu diyelim esi neden bilmez. Esinin tefonunun sifrelemesi ve senin sifreyi bilmemem de adatildigina en guzel acik net bi kanit daha ispata gerek var mi cnm koy tepmeyi tabiri caizse boyle serefsizlere firsat vermeyin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar