Aldatmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde HANİFE tarafından oluşturulan Aldatmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,425 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatmak
Konbuyu başlatan HANİFE
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hilalll

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar Eşim beni aldattığını öğrendim Ne olursunuz telefonunda telefon deseni var Bir türlü çözemiyorum nasıl çözebilirim Bilen varsa Ne olursunuz yardımcı olun😓😓😓😢😢
Allah islah etsin pis herif telefonla ugrasip bıraktıktan sonra telefonun camini ışığa doğru yönelt yani üzerindeki izler görünene kadar telefonu ışığa uzat eğer ekrani silmediyse deseni bulabilirsin canim allah yardimcin olsun ama hem öyle bi halt edip hemde sifremi bırakmış utanmadan 😝😝😬😠🌹🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gece gizlice hafıza kartını al kendi teline tak belki resim falan bulabilirsin

Bu durumu kayınvaliden ya da görümcen kimse seni anlayıp yanında olacak birisi varsa bir araya geldiğinizde telefonunu istesin ve bakın işi varmış gibi annesinden mesajları okuyacağını şüphe etmez ama senin yanında olacaklarsa tabi
Vay anasini hafiza kartini çıkartmak haa 😂😂😂😂😂 seytanin aklina gelmez😂😂

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Dogru diyorsun ama ben duramiyorum uyuyamiyorum canim

Ben de oyle yapicam ama ilk once kanit olsun ozaman napicami biliyorum canim😓
Bisey bulursan babana yada abilerin varsa onlara söylemekle tehdit et korkut hatta mumkunde dövdür ailene😂 seytan azapta gerek 😬
Dogru diyorsun ama ben duramiyorum uyuyamiyorum canim

Ben de oyle yapicam ama ilk once kanit olsun ozaman napicami biliyorum canim

Arkadaşlar Eşim beni aldattığını öğrendim Ne olursunuz telefonunda telefon deseni var Bir türlü çözemiyorum nasıl çözebilirim Bilen varsa Ne olursunuz yardımcı olun😓😓😓😢😢
Kanit bulana kadar sakin ona çaktırma bisey bulursan ki insallah korktuğun başına gelmez o zaman ummadığı bi anda soyle ki esinden gizli bi halt yürümeyeceğini bilsin😝😝

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canım arkadaşın dedigi gibi sim kartını kendi telefonuna tak ve onun wp sini ac sohpetleri geri yükle yap mesajlar varsa ekran al işe yarar inşallah

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Allah islah etsin pis herif telefonla ugrasip bıraktıktan sonra telefonun camini ışığa doğru yönelt yani üzerindeki izler görünene kadar telefonu ışığa uzat eğer ekrani silmediyse deseni bulabilirsin canim allah yardimcin olsun ama hem öyle bi halt edip hemde sifremi bırakmış utanmadan 😝😝😬😠🌹🌹

Vay anasini hafiza kartini çıkartmak haa 😂😂😂😂😂 seytanin aklina gelmez😂😂
Asla bu devirde erkeklere papuç bırakmayacaksın her şeyi düşünmek lazım elimiz kolumuz bağlı gibi oturmamalıyız böyle durumlarda ağzının payını da bi güzel almalı sürünsün kanıtlanırsa zaten eşek gibi nafakasını da vermek zorunda 😡😡 Allah ıslah etsin ama bi kere yapan adam bin kere yapacaktır belkide kaç kere yaptı.. yaa bide bu şifre koyup söylememek nedir yani zaten baştan belli gizlisi olduğu yoksa adam ulu orta bırakır gider hiç düşünmez bile sonunu

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Asla bu devirde erkeklere papuç bırakmayacaksın her şeyi düşünmek lazım elimiz kolumuz bağlı gibi oturmamalıyız böyle durumlarda ağzının payını da bi güzel almalı sürünsün kanıtlanırsa zaten eşek gibi nafakasını da vermek zorunda 😡😡 Allah ıslah etsin ama bi kere yapan adam bin kere yapacaktır belkide kaç kere yaptı.. yaa bide bu şifre koyup söylememek nedir yani zaten baştan belli gizlisi olduğu yoksa adam ulu orta bırakır gider hiç düşünmez bile sonunu
Katılıyorum benim eşim sifre birakiyodu tlfnuna basta sonra bende kendi tlfnuma uygulam sifrrsi indirdim her uygulamaya farkli sifreler koydum soruncada bendeki sifreyi görünce ne hissettin dedim dediki bi haltlar karistiriyon yoksa niye sifre koyasin bende dedim o zmn sen sifreyi kaldir yada bana da soyle yoksa asla telefonuma baktirmam😃😃 hemen kaldirdi senin benden baska özelin olabilirmi ki sifreni benden gizliyon o ne yaparsa aynisini yapacağıma yemin etmişim onun yanında çok şükür sonrada hatasini görmedim 😉😉

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Cok sabirli olmqn lazim sanki hic birsey yokmus gibi davran ona guvendigini hissettir ozaman fazla dikkat etmez illaki bir yerden acik verir boyle durumda biraz kurnaz olman lazim duygularinla degil mantigini calistir cok zordur eminim ama yapacak bisey yok cnm malesef erkeklerin genlerinde var aldatmak

Queen

Kayıtlı Üye
rank
B
Bazen ekran kapandığında son yaptığı hareketin hayalet izi gibi bişey oluyor. Parmak hareketi görülüyor. Onu da deneyebilirsin Allah yardımcın olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar