Sorum var Annisler??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Annisler?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,069 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annisler??
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
iyi gunler kızlar nasılsıniz ins iyisinizdr size bir sorum olacak fikrinize ihtiyacim var yardimci olur msnuz tuvaletten sonra akinti seklinde sari yesil karışımı akinti gibi birsey geliyor peceteye enfeksiyon mu sizce anneler bide bgun camasirim da islaniyor neden bilgisi olan var mi ayni durumda olan var mi neden olur acaba

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
iyi gunler kızlar nasılsıniz ins iyisinizdr size bir sorum olacak fikrinize ihtiyacim var yardimci olur msnuz tuvaletten sonra akinti seklinde sari yesil karışımı akinti gibi birsey geliyor peceteye enfeksiyon mu sizce anneler bide bgun camasirim da islaniyor neden bilgisi olan var mi ayni durumda olan var mi neden olur acaba
Kaçıncı haftadasın canım?

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelikte çok sık olan mantar enfeksiyonu doktorunuza söylediğiniz de size fitil verecektir hemen geçiyor zaten kolay tedavi ediliyor

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kaçıncı haftadasın canım?
24+4 cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamilelikte çok sık olan mantar enfeksiyonu doktorunuza söylediğiniz de size fitil verecektir hemen geçiyor zaten kolay tedavi ediliyor
cnm bu hafta kontrolüm vardi ztn gittim enfeksiyon dedi ilac vermisti ama ULTRACEF ismi hatta ilacin fakat bgun daha sık idrara cikiyorum ve her çıkmam da fena halde sıkışmış sekilde oluyorum sancim yok da bel ve rahim ağrım var yeşil renkli akinti da geliyor tedirgin oldum bende acaba enfeksiyon mu dökülüyor yoksa nişan denilen durum mu acaba bilgim yok ya😒😒

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Benim hamileliğim boyunca bitmeyen mantar enfeksiyonu ilaçla geçiyor

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım benden kültür alındı enfeksiyonmus yeşil yeşil akıyordu sarı sarı igrjec bişi ilaç kullanıyorum yani krem bide fitil iç çamaşırin islanik kalırsa oluyormuş hamilelikte bide cinsel ilişki yoluyla bulasiyormus iş yerine yedek iç çamaşırı götürüyorum ve ped kullanıyorum. Her saat başı degistiyorum.

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Benim hamileliğim boyunca bitmeyen mantar enfeksiyonu ilaçla geçiyor
anladim cnm erken dogum riski flan değildir demi yani korkuyorum da biraz

Evet canım benden kültür alındı enfeksiyonmus yeşil yeşil akıyordu sarı sarı igrjec bişi ilaç kullanıyorum yani krem bide fitil iç çamaşırin islanik kalırsa oluyormuş hamilelikte bide cinsel ilişki yoluyla bulasiyormus iş yerine yedek iç çamaşırı götürüyorum ve ped kullanıyorum. Her saat başı degistiyorum.
cnm bende ped kullaniyordum doktor kullanma o daha cok enfeksiyon yapıyor dedi bıraktım camasirimi surekli değişiyorum temizleniyorum da ama neden oluyor surekli hiç bilmiyorum 😒bu arada tsk ederim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
anladim cnm erken dogum riski flan değildir demi yani korkuyorum da biraz

cnm bende ped kullaniyordum doktor kullanma o daha cok enfeksiyon yapıyor dedi bıraktım camasirimi surekli değişiyorum temizleniyorum da ama neden oluyor surekli hiç bilmiyorum 😒bu arada tsk ederim
Vallahi oğlum 39 haftalık kızımda 40+5 te doğdu ilaçlarını kullan geçer canım benim 3. Hamileliğim yine aynıyım rabbimin izniyle birşey olmaz dikkat et kendine🤗

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi oğlum 39 haftalık kızımda 40+5 te doğdu ilaçlarını kullan geçer canım benim 3. Hamileliğim yine aynıyım rabbimin izniyle birşey olmaz dikkat et kendine🤗
sagl cnm benim cok tsk ederim ins birsey olmaz içiyorum ilaçlarımı duzenli 2 ayliktan itibaren riskli geçtiği için cnm ister istemez korktum ama cvplarinuz la cok rahatladım cok tsk ederim 😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar