Arabası olmayan gebeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Arabası olmayan gebeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,695 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Arabası olmayan gebeler
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Erkekler zaten ne beyinde bilmem ev almazlar ama arabada bütün beyinleri yukselteyim arabayı ve sigara benim eşimde öyle yapacaktı ama ben artik dur dedim 8 yıl ev içinde kaldım baktım arabayı sattı yükseltecek dedim yeter yaa eşya alırsın cikariz kiraya yada ben giderim dedi bekle ev alalım babamla dedim asla beklemem siz zevkinize maşallah herşeye varsınız ama 8 yıldır bunlarda gitsin yuvasını kursundiyen yok ayağımı bastım yete ve asla vaz geçmedimo gün bugün dur ayriyim arabaya gelirse amcasına 100 milyarlık atin verdik 6 yıldır vermiyor adam ne yaptım yok yok yok bend3 diyorum git al araba al ben ne yapacam altini sanki ama adamin umrunda değil ayy cook doldum yaa bi an
Ya kıyamam ben size erkekler evet değişik ne yazikki Allah ıslah etsin böyle düşünenleri

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bende hep taksiler giderdim hiç otobüs bşnmem
Bende otobüse binmeyi daha çok seviyorum babamlarim arabası vardi ben her defasında otubusle bı yere gitmeyi tercih ederdim şimdi ise eşim çok kıskanç olduğu için otubusle gidip gelmeme kiziyo bindigim zaman söylemiyorum bindim diye ya kendisi götürür yada amcasının çocukları götürür geçen seneye kadar arabamız vardı kaynım 157 bin dolandirildi borçlaninca arabamızı satıp kaynimin borcunu verdik

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Bende otobüse binmeyi daha çok seviyorum babamlarim arabası vardi ben her defasında otubusle bı yere gitmeyi tercih ederdim şimdi ise eşim çok kıskanç olduğu için otubusle gidip gelmeme kiziyo bindigim zaman söylemiyorum bindim diye ya kendisi götürür yada amcasının çocukları götürür geçen seneye kadar arabamız vardı kaynım 157 bin dolandirildi borçlaninca arabamızı satıp kaynimin borcunu verdik
Allahım en sini olduğum şey Rabbim karşılaştırmasın. Kaynın ödedi mi size parayı

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar arabası olmayanlar hastaneye gidip gelmede ya da başka işlerinizde sıkıntı çekiyor musunuz eşinizle arabanız olmaması nasıl zorluklar oluşturuyor. Yanlış anlamayın benim arabamız yok henüz alsak mı borca girsek mi doğum önü kararsızız. Arabasız idare edebilir miyiz otobüs taksi bilemiyoruz son aylar ağırlaşınca
Bizim yok doğuma kadar otobüsle gidip geldim hastaneye yanımda genelde biri mutlaka olurdu ya annem ya ablam. Araba lüks değil ihtiyaç özellikle bebekten sonra. Bebekle otobüsle bir yere gitmek eziyet ben çok zorlanıyorum hem bebek arabası hem çanta bir süre sonra sıkılıp ağlıyor arabayı mı tutucan bebeğimi tutucan problem oluyor

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Allahım en sini olduğum şey Rabbim karşılaştırmasın. Kaynın ödedi mi size parayı
Yok bizim hesaplar bir olduğu için ortakti araba borca gitti bende bişey demedim hatta arabanın satilmasina sevindim bile biz biyere gitsek kaynım arardı araba bana lazım derdi hemen eve gelirdik başka yeregitsek diyer kaynım derdi abi nişanlımla gezmeye gidecek araba bana lazım derdi oda tamm derdi gelir verirdi arabayı hiç bı kere bile demedi ben ailemle gezmeye gitmişim 2 saat te bende kalsın demezdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok bizim hesaplar bir olduğu için ortakti araba borca gitti bende bişey demedim hatta arabanın satilmasina sevindim bile biz biyere gitsek kaynım arardı araba bana lazım derdi hemen eve gelirdik başka yeregitsek diyer kaynım derdi abi nişanlımla gezmeye gidecek araba bana lazım derdi oda tamm derdi gelir verirdi arabayı hiç bı kere bile demedi ben ailemle gezmeye gitmişim 2 saat te bende kalsın demezdi
Biz hep eşimin amcasının oğlunun arabasıyla gidiyoduk bı yere gitsek 5 sene arabamiz oldu rahat rahat 3 kere binmedim

Biz hep eşimin amcasının oğlunun arabasıyla gidiyoduk bı yere gitsek 5 sene arabamiz oldu rahat rahat 3 kere binmedim

Gökçem💕

"minik kızım"
rank

Canım iyi olmuş o zaman sizin için. Ortak mal hep sorun oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.