Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,233 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Severek evlenmesine severek evlendik sonra bana karşı yapmaması gereken şeyler dememesi gereken şeyler dedi ben soğudum ama yuzume gülümsedigi her an elimi tuttuğu her an ona aşığım ama onun bana aşık olup olmadığı konusunda çokta emin değilim çok kalbimi kırdı bilmiyorum belki bende onun kalbini kırdım ama hep ilk özür dileyen ilk dayanamayip barışan ben oldum

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Severek evlendik canim şükürler olsun sevgimizde saygimizda devam ediyor iyiki evlenmisim bu adamla diyorum hergün şukrediyorum rabbim hepimizin yuvasini korusun insallah..

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Cocukluk askim birbirimizi severek evlendik 10 yil sevgili 2 yil nişanlı kaldik zamanla birbirimize olan ilgi de azalma veya cogakma oluyo bu gayet normal canim bazi zamanlar cok tartistigimizda eve gelmesini bile istemiyordum bazende evden hic gitmese keske diyorum 🤷

Görücü usulü evlendik cnm 8aylik evliyiz ama bazen diyorum ki severek evlensek bu kadar olmazdik çok şükür çok mutluyuz
İki prensimiz olcak inşallah 🥰🥰🤗

Rabbim kimsenin evinden huzuru mutluluğu eksik etmesin inşallah 🤲🤲

Asli06

Kayıtlı Üye
rank
Biz de severek evlendik simdi sevmiyorum diyemem ama beni cok kısıtlıyor. Ayrı memleket bizimki. Ailemin yanina gittiğimde kafesten çıkmış kuş gibi hissediyorum kendimi. Neden acaba böyle oluyor?12 yıllık evliyiz.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar