Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 57,235 kez görüntülenmiş, 321 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Arkadaşlar kocanızla aranız nasıl
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
Ah be canım sen anlatınca bir anda kendimi duydum sanki. Bende de öyle. Bende onun yuzunden ailemle annemle ablalarmla konuşmuyom ama o kıymetini bilmedi ailesi için beni hep üzdü. Şimdi konuşmuyoruz. Böylece sevgi de bitiyor aşkda güvende
Severek evle
Arkadaşlar severek evlendinizmi? Şimdi seviyormusunuz?
Önceleri sevip sonradan sevginizi yitirdiyiniz zamanlar oldumu. Sizmi seviyorsunuz ya onlarmı sizden çok seviyor
severek evlendik hormonlardan mı aldıgımız kilolardan mı çok alınganız kendimizi iyi hissetmiyoruz bilemiyorum ama o ilk zamanlardaki ilgisi yok gibi dısarda caktırmadan gecen kızlara baktıgını görüyorum bazen görmezden geliyorum birsey desen baska yere baktım falan filan ayak üstü bissürü sey uydururlar canım istemese bile sırf gözü dısarıya gitmesin diye yanasıyorum geri cevirmiyorum onu hic bir zaman bu kadınların çilesi hiç bitmiyor ama arkadaslar tüm dünyanın yükü bizim omuzlarımızda resmen ne zor kadın olmak 😔

Severek evle

severek evlendik hormonlardan mı aldıgımız kilolardan mı çok alınganız kendimizi iyi hissetmiyoruz bilemiyorum ama o ilk zamanlardaki ilgisi yok gibi dısarda caktırmadan gecen kızlara baktıgını görüyorum bazen görmezden geliyorum birsey desen baska yere baktım falan filan ayak üstü bissürü sey uydururlar canım istemese bile sırf gözü dısarıya gitmesin diye yanasıyorum geri cevirmiyorum onu hic bir zaman bu kadınların çilesi hiç bitmiyor ama arkadaslar tüm dünyanın yükü bizim omuzlarımızda resmen ne zor kadın olmak 😔
Ya canım benim kocamda aynı benden 10 yaş büyük beni çocuk gibi görüyor. Dışarda kızlara bakıyor o da çok üstüne düşdüm daha düşmüyom. Kaçan kovalanır hesabı

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Ya canım benim kocamda aynı benden 10 yaş büyük beni çocuk gibi görüyor. Dışarda kızlara bakıyor o da çok üstüne düşdüm daha düşmüyom. Kaçan kovalanır hesabı
Allah yardımcımız olsun şimdiki erkekler niye böyle anlamıyorum ya kafaları hep sagda solda bakımsız çirkin de degiliz hamilelik ister istemez kilo vs degistiriyor insanı ama hiç bir kadın haketmiyor bunları madem kendilerine güvenmiyorlar bir insana baglı kalamıcaklarsa neden evlenirler 🤷‍♀️Biz ne yapalım bu halimizle tartısıp huzurumuzu mu kacıralım karnı burnunda nereye kime sıgınalım ailelerimiz kac gün sahip cıkıcak görmezden gelip önümüze mi bakalım 😔

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcımız olsun şimdiki erkekler niye böyle anlamıyorum ya kafaları hep sagda solda bakımsız çirkin de degiliz hamilelik ister istemez kilo vs degistiriyor insanı ama hiç bir kadın haketmiyor bunları madem kendilerine güvenmiyorlar bir insana baglı kalamıcaklarsa neden evlenirler 🤷‍♀️Biz ne yapalım bu halimizle tartısıp huzurumuzu mu kacıralım karnı burnunda nereye kime sıgınalım ailelerimiz kac gün sahip cıkıcak görmezden gelip önümüze mi bakalım 😔
Ya ben kendim giyinip süsleniyom. Kendimce o da kıskanıyor. Ben hiç takmıyom hesabı. Sonra yanına gidince beni fark etmiyorsa telefonuyla kurcanıyorsa ben de resti çekiyorum keyfini gör diyorum gidiyorum. Oda sonra yanıma geliyor 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar