Aşerme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Buğlemim tarafından oluşturulan Aşerme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,063 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Aşerme
Konbuyu başlatan Buğlemim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bence biraz da kokunun güzel gelme meselesi deterjan kokusundan o kadar iğrenmiştim ki eve girmek istemiyordum en son eşim markete götürdü gel ne istiyorsan alalım diye gittik doğal deterjan aldık da öyle rahat ettim ama sigara kokusuna bitiyordum🤣🤣🤣🤣 eşim balkonda içiyor küllüğünü gizli gizli kokluyordum kaç kere sigara içmeye çalıştım ama zararını ve bebeğimi hemen aklıma getirip bırakıyordum ay neler çektim 🤣🤣🤣 normalde de asla sevmiyorum ağızda bıraktığı iğrenç koku içen bilmez ama içmeyeni çok iğrendiriyor 🤢
Ay evet o bende de vardı ben de sigara kokusunu çok sevmiştim benim eşim de içiyor sigara gerçekten çok kötü kokuyor ağzı onada diyorum hep 🤣🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen bende hiç aşermedim
🤗🤗

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ay evet o bende de vardı ben de sigara kokusunu çok sevmiştim benim eşim de içiyor sigara gerçekten çok kötü kokuyor ağzı onada diyorum hep 🤣🤣🤣🤣

🤗🤗
Eşimden de iğreniyordum ama 🤣🤣🤣 artık sesine bile tahammül edemiyordum kavga ediyordum sen bi sus diye sakin bir zamanımda oturduk konuştuk anlattım aslını astarını inanmadı ablalarına falan sordu onlardan da dinleyince çaresizce eve mi gelmeyim napayım diyordu yok eve gel ama gözüme gözükme sesin çıkmasın dedim 🤣🤣 ay ne çekti kocacım aylarca yaa 🤣🤣🤣🤣

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım 😒

Eşimden de iğreniyordum ama 🤣🤣🤣 artık sesine bile tahammül edemiyordum kavga ediyordum sen bi sus diye sakin bir zamanımda oturduk konuştuk anlattım aslını astarını inanmadı ablalarına falan sordu onlardan da dinleyince çaresizce eve mi gelmeyim napayım diyordu yok eve gel ama gözüme gözükme sesin çıkmasın dedim 🤣🤣 ay ne çekti kocacım aylarca yaa 🤣🤣🤣🤣
Kız bende öyleydim ilk zamanlar kokusundan midem bulanıyordu sonrasında kendisine sinir oluyordum en son yazın annemler köye gidiyorlar 3 ay gittim onların yanında durdum köyde uzakken özlüyordum ama yanımdayken boğasım vardı hep bağırıp çağırıyordum zavallım konuşmaya bile çekiniyordu çok şükür geçti hepsi 🤣🤣🤣

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle canım 😒

Kız bende öyleydim ilk zamanlar kokusundan midem bulanıyordu sonrasında kendisine sinir oluyordum en son yazın annemler köye gidiyorlar 3 ay gittim onların yanında durdum köyde uzakken özlüyordum ama yanımdayken boğasım vardı hep bağırıp çağırıyordum zavallım konuşmaya bile çekiniyordu çok şükür geçti hepsi 🤣🤣🤣
Yazık ya valla onlar için de büyük sabır testi oluyor bizim hamilelik eşim geçen sordu ikinci olsa onda da benden iğrenir misin diye dedim öyle bir durum olursa kendine ayrı ev tut 🤣🤣 cidden ama sonraki hamilelikler de böyle sıkıntılı oluyor mu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yazık ya valla onlar için de büyük sabır testi oluyor bizim hamilelik eşim geçen sordu ikinci olsa onda da benden iğrenir misin diye dedim öyle bir durum olursa kendine ayrı ev tut 🤣🤣 cidden ama sonraki hamilelikler de böyle sıkıntılı oluyor mu
Aynen öyle vallahi 3 hamilelik geçirdim hepsindede sinir küpüydüm resmen ama sonrakiler daha fenaydı böyle insanlara takıyordum birine sinir oldummu resmen her hareketi gözüme batıyordu işte eşimde bunlardan biriydi 😆😆😆

bahar❤️elizan

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk kamilelimde olmuştuda çok değil yine hamileyim vala adamın her hareketi beni sinir ediyor 🥴😅

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
😂😂😂Sen alemsin yaa 😂😂
Benimde öyleydi hamilelikte bazı kadınlar kocalarına bağlanıyor bazıları uzaklaşıyor ben ilk kızımda sadece öyle oldum ikincisinde daha çok seviyordum🥰🥰hep.yanimda oldun istiyordum ☺️

Bende ilk kamilelimde olmuştuda çok değil yine hamileyim vala adamın her hareketi beni sinir ediyor 🥴😅
Evet birde Kendi kendimize triplere girince o da bir an şok olup ne oluyor ya diyordu ne yaptım ben diyordu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar