Aşırı kusma ve bulantı yardım lütfen!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Aşırı kusma ve bulantı yardım lütfen! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,892 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Aşırı kusma ve bulantı yardım lütfen!
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 9.haftatayım 7.haftadan itibaren başlayan bulantılar 1 2 haftadır yerini aşırı kusma ve bulantıya bıraktı hiç bişey yiyip içemiyorum ne yersem anında çıkıyor çok yorgun düştüm artık ne zaman geçecek bu durum prilam kullandım hiç bir işe yaramadı midem boşken bile sürekli bulanıyor ve kusuyorum :(

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 7. Haftada başladı prilam Dr kullanıyordum 9. Haftada bayağı arttı prilam ilacını bile istifra ediyordum doktorum onzyd isimli bir ilaç verdi o bana çok iyi geldi onun sayesinde yemek yiyebildim 16. Haftada azaldı bulantılar ama ara ara devam ediyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 7. Haftada başladı prilam Dr kullanıyordum 9. Haftada bayağı arttı prilam ilacını bile istifra ediyordum doktorum onzyd isimli bir ilaç verdi o bana çok iyi geldi onun sayesinde yemek yiyebildim 16. Haftada azaldı bulantılar ama ara ara devam ediyor
Peki o ilaç sadece kusmanı mı kesti yoksa bulantıyı da tamamen kestimi

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 9.haftatayım 7.haftadan itibaren başlayan bulantılar 1 2 haftadır yerini aşırı kusma ve bulantıya bıraktı hiç bişey yiyip içemiyorum ne yersem anında çıkıyor çok yorgun düştüm artık ne zaman geçecek bu durum prilam kullandım hiç bir işe yaramadı midem boşken bile sürekli bulanıyor ve kusuyorum :(
Bnde öyleydim canm 4 5 ayda anca geçti

fincan çoban

Kayıtlı Üye
rank
b
benimde ikinci gebeligim öyleydi hic bir ilac kullanmadim ve 7 ay sürdü
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

arkadaslar 34 haftalik hamileyim vajina kemiklerimde asiri agri oluyo yasiyan var mi lutfen cvp verin

Firdevs

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcımız olsun benim 5ci haftada başladı bulantı kusma hatta kan geliyordu seni çok iyi anlıyorum bende seninle aynı durumu yaşadım şuan 14 hafta 2 günlük hamileyim kusma ve bulantı azaldı hatta birşeyler yiyebiliyorum . ben hastanede serum alıp iyileşiyordum onun dışında birşey fayda etmiyordu

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin gelişiminde bi sorun olurmu bu kadar kusmak neredeyse hiç bişey yiyemiyorum su bile içemiyorum kendimi geçtim artık
Kullandigim ilac kusmami da bulantımi da geçirdi ama iştahsızlıgim devam etti, bebeğin gelişimi ile ilgili de doktorum 4 aya kadar bebek depolardan beslenir kokrma demişti, sadece yeterli beslenemedigim için kendi depolarim için doktorum imom OMEGA verdi 8. Haftadan beri hala devam ediyorum.

Si
Kullandigim ilac kusmami da bulantımi da geçirdi ama iştahsızlıgim devam etti, bebeğin gelişimi ile ilgili de doktorum 4 aya kadar bebek depolardan beslenir kokrma demişti, sadece yeterli beslenemedigim için kendi depolarim için doktorum imom OMEGA verdi 8. Haftadan beri hala devam ediyorum ama siz yine de ilaçlar ile ilgili mutlaka doktorunuza danışın

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Atıştırmalıklarla mideni rahatlabilrsn cnm soda fln iç

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kullandigim ilac kusmami da bulantımi da geçirdi ama iştahsızlıgim devam etti, bebeğin gelişimi ile ilgili de doktorum 4 aya kadar bebek depolardan beslenir kokrma demişti, sadece yeterli beslenemedigim için kendi depolarim için doktorum imom OMEGA verdi 8. Haftadan beri hala devam ediyorum.

Si
İlacı değiştirmesini isteyim belki iyi gelebilir başka bir ilaç teşekkür ederim ilgin için 🤗

Si
İlacı değiştirmesini isteyim belki iyi gelebilir başka bir ilaç teşekkür ederim ilgin için
Atıştırmalıklarla mideni rahatlabilrsn cnm soda fln iç
Soda içiyorum ama asla iyi gelmiyor ilk zamanlar baya kurtarıcım olmuştu ama artık sadece şişkinlik ve ağrıdan başka bişey vermiyor. Atıştırmalık yiyorum fakat 5 dakika falan anca tutuyor kreker vs hamur gibi tekrar çıkıyor tiksindim o yüzden iyice :(

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar