Aşırı sıcak 😵🔥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Aşırı sıcak 😵🔥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,806 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Aşırı sıcak 😵🔥
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kızlar çok aşırı sıcak uyuyamıyorum birde Yağmur yağıyor düşünün o daha çok baskı yapıyor havaya resmen bunalıma girdim gece gece sizde durumlar nasıl
Geçen yaz bu zamanlar hamileydim ve aynı şeyleri yaşıyordum vantilatör karşısında çok fena durumdaydım ama ne yağmur vardı ne böyle gök gürültüsü ankara karadenize döndü resmen daha biraz önce bir şimşek çaktı gök yarıldı sandım uykudan fırlattı ben bile bunalıyorum normalken hamilelikte çok normal bol bol su iç canım ödem olma sonra

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kızlar çok aşırı sıcak uyuyamıyorum birde Yağmur yağıyor düşünün o daha çok baskı yapıyor havaya resmen bunalıma girdim gece gece sizde durumlar nasıl
Cnm farkindamisin her kurban bayraminda kurbanlar kesildikten sonra yagmur yagiyor Rabbim mubarek kurban kanlarini temizliyor bizleri düşünüyor herseye nekadar şükür etsek az

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gecmiş olsun kuzum aynı haftayız tam gunu gunune risk nasıl anladınız biraz anlatır MSN durumu
Bebek sürekli geriliyordu karnım taş gibi oluyordu ve böyle sümüksü akıntım vardı bende acile geldi 2 santim acilmam ve yüksek derecede sancım çıktı önceki gün yatış verdiler dün sabah cikmisdim akşamına tekrar geldim kap serum cigergelisdirici falan vurdular suanda tekrar taburcu oldum öyle bı şikayetin varsa hiç b bekleme canm

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bebek sürekli geriliyordu karnım taş gibi oluyordu ve böyle sümüksü akıntım vardı bende acile geldi 2 santim acilmam ve yüksek derecede sancım çıktı önceki gün yatış verdiler dün sabah cikmisdim akşamına tekrar geldim kap serum cigergelisdirici falan vurdular suanda tekrar taburcu oldum öyle bı şikayetin varsa hiç b bekleme canm
Cnm gunaydın ya burda öyle bakacak düzgün bir doktor yok ki kuzum bgun kan uyusmazlıgı ignesi vurulacagım iki ayda bir vurulmam gerekiyormuş gecikmiş sancım yok ama akıntım fena halde oluyor cnm yesil sümüksü gibi hergün de geliyor iki gündür de kasılmam var ama agrılı dgl kuzum nasıl edeyim ya agrın sancın var mıydı senın balım

Tüm sayfalar yüklendi.