Azeri yemekleri vs Turk Yemekleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Azeri yemekleri vs Turk Yemekleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,190 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Azeri yemekleri vs Turk Yemekleri
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim
Kizlar merhaba nasilsiniz?
Ben Azeriyim bilen bilir 😁amma postlara falan bakiyorum farkli cewitde yemekleriniz var Rabim nasib etsin Turkiyeye gelmeyi banada cok isterim
Turk yemeklerinde en cok yemek istediyim kuru fasuliye ciy kofe ve adana kebabi bunlari isterim
Peki siz Azeri yemeklerini biliyormusunuz ne yemek isterdiz burdan?
Merhaba gülüüümmm ben iyiyim sağol gel ben sana istediğin her yemeği yapayııımmmm🥰

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Sen tarif at bize yaparız buz ben çok ülke yemeği yedim yurt dışında olduğum için hemen hemen çoğu ülkenin mutfağını tattım ama türk mutfagi ve bizim bayanlarimizin eline kimse su dokemez
Soylemesi ayib bizimde elimize su dokemezler bizlerde cok guzel yemekler yapariz post acarim yazarim malzemelerini bakalik kim biwirib cikartacak ortaliga)))
Kuşum inşallah gelirsin ve bizim güzel yemeklerimiz den tadarsın,
Ben öncelikle sizin tatlılarınizdan ciğerli baklavayı aşırı merak ediyorum nasıl bir tadı var acaba 🤔🤪, umaç çorbası, dovğa , hamur aşı çorbası galiba bizim ayran aşımıza benziyor 😂🤭 lüle kebabı, evelik dolması, Hingel bunlari tatmayi çok isterdim ve Azerbaycan da çok merak ediyorum bizede inşallah oraya gelmek nasip olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eminim çok ta güzel yaparsın kuzum 😉🤗
Kiz ciyerli baklava nee😂😂😂bende yimedim onu aslinda bizim yemekler hepisi cok basit cokda tatli inwallah canim gelirsen bawim uste yerin var
Yemeklerden çok bakü şehrinizi merak ediyorum, inşallah bir gün gitmek nasip olur

Inwallah canim kendimde Baküde kaliyorum ne zaman istersen gel gezelim senle 😍🤗🤗 cok guzel yerler var

Ah canım sen böyle saydın benim canım çiğ köfte çekti ve burda tek bı tane var onuda hiç beğenmiyorum siparişte edilmiyor😞 böyle yemek saymakta baya kötüymüş da demin yaptığım yemekleri söylediğine pişman oldum resmen canı çeken olursa hakkını helal etsin 🌹
Ay canim ya pardon ne bileyim kiz ben allah af etsin😁 benimde canim cekiyor saydiklarimi)))
Canım mesela konyanın etliekmeği saç arası bamya çorbası su böreği bide tabiki mevlana şekeri meşhur aklıma bunlar geldi daha bi çok şeyi vardır muhakkak
Oh ohh canim cekti yaa
Gel yiyelim kuzum🤭bende hingeli severim sizin yemeklerden
Yaa kuzum hele neler var neler 3 baci dolmasi buglama dovga wahpilav
Merhaba gülüüümmm ben iyiyim sağol gel ben sana istediğin her yemeği yapayııımmmm🥰
Yaa canim cok tewekur ederim bi
Sen gel kuzum ben sana kuru fasulye çiğ köfte yapayım 😍😍 sizin orda neler var nasıl türler var mesela
tanesin♥️

Sen gel kuzum ben sana kuru fasulye çiğ köfte yapayım 😍😍 sizin orda neler var nasıl türler var mesela
Cann cok tewekur ederim bitanem hadi inwallah bizim burda dovga wahpilav buglama daha neler neler mehwur hepiside cok tatli inwallah gelemk nasib olur bende kendi ellerimle yaparim senin icin♥️💋

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Soylemesi ayib bizimde elimize su dokemezler bizlerde cok guzel yemekler yapariz post acarim yazarim malzemelerini bakalik kim biwirib cikartacak ortaliga)))

Ay canim ya pardon ne bileyim kiz ben allah af etsin😁 benimde canim cekiyor saydiklarimi)))

Oh ohh canim cekti yaa

Yaa kuzum hele neler var neler 3 baci dolmasi buglama dovga wahpilav

Yaa canim cok tewekur ederim bi

tanesin♥️

Cann cok tewekur ederim bitanem hadi inwallah bizim burda dovga wahpilav buglama daha neler neler mehwur hepiside cok tatli inwallah gelemk nasib olur bende kendi ellerimle yaparim senin icin♥️💋
Sağol kuzum ♥️

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kizlar merhaba nasilsiniz?
Ben Azeriyim bilen bilir 😁amma postlara falan bakiyorum farkli cewitde yemekleriniz var Rabim nasib etsin Turkiyeye gelmeyi banada cok isterim
Turk yemeklerinde en cok yemek istediyim kuru fasuliye ciy kofe ve adana kebabi bunlari isterim
Peki siz Azeri yemeklerini biliyormusunuz ne yemek isterdiz burdan?
Bende kuru fasulye ile plav yiyorlar ya ondan yemek isderim😇 kim isderse gelsin azerbaycana🥰ben şimdi rusiyadayim yazin azerbaycanda olacam seve seve size isdedugniz yemekleri yaparim

Tüm sayfalar yüklendi.