Azeri yemekleri vs Turk Yemekleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Azeri yemekleri vs Turk Yemekleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,193 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Azeri yemekleri vs Turk Yemekleri
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuşum inşallah gelirsin ve bizim güzel yemeklerimiz den tadarsın,
Ben öncelikle sizin tatlılarınizdan ciğerli baklavayı aşırı merak ediyorum nasıl bir tadı var acaba 🤔🤪, umaç çorbası, dovğa , hamur aşı çorbası galiba bizim ayran aşımıza benziyor 😂🤭 lüle kebabı, evelik dolması, Hingel bunlari tatmayi çok isterdim ve Azerbaycan da çok merak ediyorum bizede inşallah oraya gelmek nasip olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eminim çok ta güzel yaparsın kuzum 😉🤗
Kız evelik dolması, hingel, umaç yani ovmaç çorbası bizde yapıyoruz 😂 Sivas'ta çok yapılır ben sana yapayım hepsini😂

Soylemesi ayib bizimde elimize su dokemezler bizlerde cok guzel yemekler yapariz post acarim yazarim malzemelerini bakalik kim biwirib cikartacak ortaliga)))

Ay canim ya pardon ne bileyim kiz ben allah af etsin😁 benimde canim cekiyor saydiklarimi)))

Oh ohh canim cekti yaa

Yaa kuzum hele neler var neler 3 baci dolmasi buglama dovga wahpilav

Yaa canim cok tewekur ederim bi

tanesin♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cann cok tewekur ederim bitanem hadi inwallah bizim burda dovga wahpilav buglama daha neler neler mehwur hepiside cok tatli inwallah gelemk nasib olur bende kendi ellerimle yaparim senin icin♥️💋
Sende bitanesin canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.