Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Güneşşş tarafından oluşturulan Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,326 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Babannemiz anne oluyor gibi heyecanlıysa 🤯🤯🤯
Konbuyu başlatan Güneşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
İnsallah demezsin canım sakin sessiz bi bebeğin olur da sende rahat edersin. Kaynanana da ihtiyacın kalmaz
Amin Allah herkesin gönlune gore versin insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ben sizinle muhatap değilim pardonda neden herşeyi üstünüze aliniyorsunuz herkesin fikri kendine ben konuyu açan arkadaşla muhatabım
Burası herkese açık bir platform herkes fikrini yazabilir tabiki

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Başına gelmeyenlerin sahiplenmesi hoşuna gitmiş ama malesef benim başıma geldiği için hiç hiç hoş bir durum değil doğumdan sonra ne oldu çocuk ağladı kayınvalidem aldı kucağına ik dedi o koştu emzirdim hemen aldı elimden emzirmek için hep zorla aldım elinden zorla diyorum çünkü çocuk ağladıkça sallayarak vs. Susturdu yeter o çok emmez ver gazını çıkarayım vs.derken düzgün emziremedim ve sarılık oldu ve verirken bana hep al meme ağacı filan dedi normalde çok çok iyi anlaşırdık kendi annem gibi herşeye o 40 gün yanimda kaldı çocuğu o giydirir o yıkar o bebek yağı sürer gazını cikarir vs.tatsizlk çıkmasın torunu tadını çıkarsın 40 çıkınca evine gidecek nasılsa diye ses etmedim bir gün eşimle hastaneye kontrole götürdük çocuğu giydiremedik bile eşim o gün annesine bundan sonra annesi ilgilenecek herşeyiyle filan dedi kaynanam küstü sevdirmezsiniz elletmezsiniz dedi ve gitti yani bence sınır baştan konmaliydi biz pişman olduk ikinci bebeğimizi bekliyoruz eşim şimdiden annesine herşeyiyle annesi ilgilenecek sonra darılma olmasın annesi ne derse o kendini iyi hissederse bu sefer tek kalacak vs diye ufaktan veriyor ayarı
Eşine helal olsun iste bu👍

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Henüz 11haftalık hamileyim ve babannesi daha doğmamış bebeğime bu esyaların köşelerine takılan aparatlar varya çarpma durumunda fln bişey olmasn yada çekmeceleri açamasn diye. İşte onlardan istemiş bir akrabalarndan yenide almıyor. Herneyse ve bende o akrabalarından hoşlanmıyorum. Bundan kaynanamın haberi yok ama olsada isteyebilirdi pek sallamıyor beni. Bana sormadan benim adıma bebek için bişeyler yapıyor. Sinirlendiriyor bu durum beni. Benzer şeyler yaşayan varsa dertleşmek istiyorum. Gerçekten bu kadar heyecanlı olması bu denli sahiplenmesi bebeği normal mi ben mi anne olcam o mu belli değil ya her seferinde akıl veriyor tamam iki çocuğun olmuş ee bu da torun yani birakta ben düşüneyim bazı şeyleri. Şey oluyor sanki ben düşünemem ben bakamam gibi davranıyor.....
Canim kizmada gercekten simariklik seninkisi bana oyle geliyor benim kaynanam 2. Hamileligim bu ikisindede birkez bi eksik varmi diye sormadi bile yapma nolur bak dogjm yaptiginda o kadina nekadar ihtiyacin olucak anlatamam sana bi isin olunca bunalinca cocuguna bakacak kimsen olmayinca cidden cok zorlanicaksin ben resmen yalvardim anne gel 15 gun birlikte bakalim dedim kadin işinden izin alip kabul etmedi bile qksamdan aksama cocuk sevmeye yemek yemeye geldi beni yanlis anlama sakin nolur

Güneşşş

Kayıtlı Üye
rank
Canim kizmada gercekten simariklik seninkisi bana oyle geliyor benim kaynanam 2. Hamileligim bu ikisindede birkez bi eksik varmi diye sormadi bile yapma nolur bak dogjm yaptiginda o kadina nekadar ihtiyacin olucak anlatamam sana bi isin olunca bunalinca cocuguna bakacak kimsen olmayinca cidden cok zorlanicaksin ben resmen yalvardim anne gel 15 gun birlikte bakalim dedim kadin işinden izin alip kabul etmedi bile qksamdan aksama cocuk sevmeye yemek yemeye geldi beni yanlis anlama sakin nolur
Şımarıklık dersen yanlş anlarım kusura bakmada kimseye böyle bişey demeye hakkın yok. Nerden biliyosun kaynanamn ne yaşadığı kadın kırmızı odaya konu olcak yasamı var travmalarla dolu burda anlatlamayacak kadar uzun ve derin. İki çocuğu var ve ikisinede annelik yapamamş. O kadar travmatik bir durum ki bu benim çocuğuma annelik yapmaya çalşıyor şimdiden bisey bilmeden yorum yapmak ne kolay.

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
Henüz 11haftalık hamileyim ve babannesi daha doğmamış bebeğime bu esyaların köşelerine takılan aparatlar varya çarpma durumunda fln bişey olmasn yada çekmeceleri açamasn diye. İşte onlardan istemiş bir akrabalarndan yenide almıyor. Herneyse ve bende o akrabalarından hoşlanmıyorum. Bundan kaynanamın haberi yok ama olsada isteyebilirdi pek sallamıyor beni. Bana sormadan benim adıma bebek için bişeyler yapıyor. Sinirlendiriyor bu durum beni. Benzer şeyler yaşayan varsa dertleşmek istiyorum. Gerçekten bu kadar heyecanlı olması bu denli sahiplenmesi bebeği normal mi ben mi anne olcam o mu belli değil ya her seferinde akıl veriyor tamam iki çocuğun olmuş ee bu da torun yani birakta ben düşüneyim bazı şeyleri. Şey oluyor sanki ben düşünemem ben bakamam gibi da

Henüz 11haftalık hamileyim ve babannesi daha doğmamış bebeğime bu esyaların köşelerine takılan aparatlar varya çarpma durumunda fln bişey olmasn yada çekmeceleri açamasn diye. İşte onlardan istemiş bir akrabalarndan yenide almıyor. Herneyse ve bende o akrabalarından hoşlanmıyorum. Bundan kaynanamın haberi yok ama olsada isteyebilirdi pek sallamıyor beni. Bana sormadan benim adıma bebek için bişeyler yapıyor. Sinirlendiriyor bu durum beni. Benzer şeyler yaşayan varsa dertleşmek istiyorum. Gerçekten bu kadar heyecanlı olması bu denli sahiplenmesi bebeği normal mi ben mi anne olcam o mu belli değil ya her seferinde akıl veriyor tamam iki çocuğun olmuş ee bu da torun yani birakta ben düşüneyim bazı şeyleri. Şey oluyor sanki ben düşünemem ben bakamam gibi davranıyor.....
Torun evlattan daha tatli oluyo bir laf var evlat cevizse torun içi oluyo diye bence bublara bu kadar takilip gereksiz stres yapmak yerine beraber heyecanlanin birakin oda heyecanlansin hatta dogunca verin baksin sevsin cok yardimi dokunuyo bakmalarinin sevmesr sevmiyo dersiniz birakin cok sevsin ne istiyosa alsin sende koy kenara dogunca kullanirsiniz bazen cok abartiyosunuz bazi gelinler beraber sizde onunla heyecanlanin benim kaynanam bezine islak mendiline kadar herseyini aldi yapti bana sormadanda yapti sorarakta saolsun Allah razi olsun seviyoki yapiyo yapmasi güzel bir şey hem size yardimci olmasida.

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank
Şımarıklık dersen yanlş anlarım kusura bakmada kimseye böyle bişey demeye hakkın yok. Nerden biliyosun kaynanamn ne yaşadığı kadın kırmızı odaya konu olcak yasamı var travmalarla dolu burda anlatlamayacak kadar uzun ve derin. İki çocuğu var ve ikisinede annelik yapamamş. O kadar travmatik bir durum ki bu benim çocuğuma annelik yapmaya çalşıyor şimdiden bisey bilmeden yorum yapmak ne kolay.
Ozaman bunu bastan soyliycektin sonucta burda kimse kimsenin hayatini tabiki bilmiyor konuya gore yorum yapiyoruz heralde

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Seni gayet iyi anladım ama malesef ki burada çoğu anne babaanne ve dedenin ilgi alakasızlığından şikayetçi, buna bende dahilim... Bende torun fazlalığından dertliyim bizimkine ilgi gösterecek sıra gelmiyor, hele ki kendi kızının çocukları gelince benim bir evladım var zaten onu da gözü görmüyor kimsenin.... Halası desen ayrı bir alem şöyle içten bir sarılmadı yavruma bir şeyler almayı geçtim zaten durumları da çok iyi her ikisinin. Benim esimde yegenlerini cok sever herseyi alir esirgemez. Keske biraz abisinden birseyler kapabilseymis gorumcede

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar