Baby turco doğal içerikli ıslak mendil kampanyada

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Baby turco doğal içerikli ıslak mendil kampanyada başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,149 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baby turco doğal içerikli ıslak mendil kampanyada
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Onu kaçırmışım ama zaten ozamnalar ıslak mendil kullanmıcaktım yeni aklıma geldi temiz içerikli alayım bari dedim kampanyayı görüncede çok aldım iyi oldu 🤭
Ben hep takipteyim canım her ay farklı bebek bezi markaları indirime giriyor bir alana ikincisi bir TL, bezini ve ıslak mendilini sürekli Hepsiburada dan alıyorum, bence ıslak mendil siz olmuyor kuzum bende düşünmüyor dum ama gerçekten olmuyor, ben sllepy kullanıyorum , geçen baby turco indirime girmişti bir alana ikincisi bir TL almayı düşündüm ama vazgeçtim sonra emin olamadım alsamiydım acaba 🤔

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bende yi
Ben hep takipteyim canım her ay farklı bebek bezi markaları indirime giriyor bir alana ikincisi bir TL, bezini ve ıslak mendilini sürekli Hepsiburada dan alıyorum, bence ıslak mendil siz olmuyor kuzum bende düşünmüyor dum ama gerçekten olmuyor, ben sllepy kullanıyorum , geçen baby turco indirime girmişti bir alana ikincisi bir TL almayı düşündüm ama vazgeçtim sonra emin olamadım alsamiydım acaba 🤔
ne temiz içerikli sleepy ıslak mendil aldım ama 6lısı 68tl grlince iade edip bitane daha 12li baby turcomu alsam diyorum😅 bazen bende görüyordum bebek bezi 2.si 1 tl ama hazır bezden yana değilim uygun denk gelince kullanacağın şeyi almalı elbette 😇

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Katkısız olduğu kesin mi peki kuzum 🤔 çünkü ben nromalde ıslak mendil kullanmayacağım kattı maddeli oldukları için ama eğer bundan sıkıntı yoksa alayım ..
Bende ıslak mendili yıkıyorum iyice kutuya koyuyorum oyle kullaniyorum bebegim aklnda blunsun🥰💋

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende ıslak mendili yıkıyorum iyice kutuya koyuyorum oyle kullaniyorum bebegim aklnda blunsun🥰💋
Ya bende öyle yaparım diye düşünmüştüm ama sonra makyaj silme bezleri oluyor ya onlardan top top aldım bir kaç tane yumuşak olanlardan bir de sıcak su alırım her altını değiştirmede öyle temizlerim diye düşündüm ama bakalım 🤭🤭

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ya bende öyle yaparım diye düşünmüştüm ama sonra makyaj silme bezleri oluyor ya onlardan top top aldım bir kaç tane yumuşak olanlardan bir de sıcak su alırım her altını değiştirmede öyle temizlerim diye düşündüm ama bakalım 🤭🤭
Kuzum ozel bebekler icin ebebekte falan alt temizleme pamuklari oluyor onlardan alabilirsin ama oda bi sureden sonra temzlemesi zor olabilir pamukla ama sen bebegin için en iyisini bilirsin annesi hangisi kolayina gelirse artik❤🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum ozel bebekler icin ebebekte falan alt temizleme pamuklari oluyor onlardan alabilirsin ama oda bi sureden sonra temzlemesi zor olabilir pamukla ama sen bebegin için en iyisini bilirsin annesi hangisi kolayina gelirse artik❤🥰
Bu dediğine de bakayım kuzum teşekkür ederim. Sadece benim cildim mesela çok hassas oda öyle olursa ıslak mendiller alerji yapar diye korkuyorum 🥺. Ama fikirlerin ixjn teşekkür ederim kzuum 😘

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Oyyy guzel yurekli anne 🤗 bende zaten islak mendili baya yikayip sıkıyorum icindekiler aksın diye kuzum en pahalı islak mendil de olsa illa yikayacam tik oldu bende😂 hatta oyuzden pahali degil daha ucuz islak mendil aliyorum nasilsa yikayip kullaniyorum diye. Pamuk baş olmayacak gorursun bak aysem 😂benimki habire kaka yapıyor yetisemiyorum vala her altini açtığımda kaka yapmış oluyor islak mendil buyuk olunca anca yetiyor tosbigime😂
Bu dediğine de bakayım kuzum teşekkür ederim. Sadece benim cildim mesela çok hassas oda öyle olursa ıslak mendiller alerji yapar diye korkuyorum 🥺. Ama fikirlerin ixjn teşekkür ederim kzuum 😘

Tüm sayfalar yüklendi.