Baby turco doğal içerikli ıslak mendil kampanyada

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesliesen tarafından oluşturulan Baby turco doğal içerikli ıslak mendil kampanyada başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,149 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Baby turco doğal içerikli ıslak mendil kampanyada
Konbuyu başlatan Nesliesen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aynen bizde normalde hiç kullanmıyordukta bebeğe hazırlık temiz içerikli diye aldım inşallah yıkanabilir bez kullanıcam pişik yapmıyormuş hayırlısı bakalım herşeyi hazırladık bebişi bekliyoruz 🤭
Anladım canım, inan ne yaparsan yap pişik oldular mi oluyorlar zaten, ama hergün pişik kremi sür asla pişik olmaz, ben bebeğime yatırmadan önce sürüyorum gün boyu koruyor ve şükür pişik sıkıntımız yok 🙏🤗 hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım 🙏♥️

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım, inan ne yaparsan yap pişik oldular mi oluyorlar zaten, ama hergün pişik kremi sür asla pişik olmaz, ben bebeğime yatırmadan önce sürüyorum gün boyu koruyor ve şükür pişik sıkıntımız yok 🙏🤗 hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım 🙏♥️
Sağol canım inşallah doğal içerikli pişik önleyici krem alacaktım yıkanabilir bez kullananların çoğu gerek yok dedi almadım ama bakalım 🤭

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sağol canım inşallah doğal içerikli pişik önleyici krem alacaktım yıkanabilir bez kullananların çoğu gerek yok dedi almadım ama bakalım 🤭
Bence mendillerle bir ilgisi yok bebeğinin cildi hassas olabilir en ufak bir gecikmede pişik olma ihtimali oluyor, o yüzden kullanıyorum ben hiçte pişman değilim, bu arada doktoruma yazdırdım doğunca ,bebeğim vücudu kuruyup çatlıyor cildi hassas dedi doktor vücut kremi ve pişik kremi yazdı 👍

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bence mendillerle bir ilgisi yok bebeğinin cildi hassas olabilir en ufak bir gecikmede pişik olma ihtimali oluyor, o yüzden kullanıyorum ben hiçte pişman değilim, bu arada doktoruma yazdırdım doğunca ,bebeğim vücudu kuruyup çatlıyor cildi hassas dedi doktor vücut kremi ve pişik kremi yazdı 👍
Yok canım pişik sebebi kimyasal barındıran ve bebek tuvaletini yaptığı halde kuru hissettiren hazır bezler

Tüm sayfalar yüklendi.